Wpis z mikrobloga

@Michalius Jeden rabin powie tak, drugi rabin powie nie ( ͡º ͜ʖ͡º). Ogólnie buty są fajne i dobrze mi się w nich jeździ. Ale niektorzy na tagu narzekają, że są za wąskie, więc zależy jakie masz platfusy. Weź tylko pod uwagę, że rozmiarówka jest od czapy i będziesz potrzebował 1-2 rozmiary większe niż normalne buty. Jakbym miał się do czegoś przyczepić, to dwa pokrętła boa pewnie by
@zGdyniMlodyG Oszywiśsie, oni tego nie sprawdzają. Chyba, że Cię dorwie policja velominati, to idziesz siedzieć, za pogwałcenie conajmniej 3 zasad ( ͡º ͜ʖ͡º). A przynajmniej można chodzić jak człowiek.
@Nie_znany: nie jeździłem na mtbowskich butach na szosie ale też myślałem nad tym żeby kupić je zamiast szosowych. Rozmawiałem z kolegą i odradził. Czytałem dużo na ich temat i może ktoś potwierdzi ale buty MTB nie są tak sztywne jak szosowe, łatwiej je wypiąć i czasem podobno zbyt łatwo.
@zGdyniMlodyG: ja z kolei nie jeździłem w typowo szosowych, wziąłem MTB bo mogę w nich normalnie chodzić, a że to jedyny rower, to i po zakupy sobie podskoczę i na uczelnię bez chodzenia jak kaczka. Nie są tak sztywne, to fakt, ale to dlatego, że jednak czasem trzeba się w nich przejść. Wypinanie jak wypinanie, nie mam porównania, ale przez przypadek jeszcze mi się nie zdarzyło wypiąć