Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1027
Właśnie nawiedził mnie w niedzielny poranek, pracownik małej firmy budowlanej wracający z klubu a raczej wiejskiej dyskoteki. Dalej nie dał rady isc. Jedyny kontakt z numerem telefonu który był w stanie sobie przypomnieć to do jego szefa. Swój telefon zgubił a podobno nówka sztuka na abonament. Szef złoty człowiek w bardzo wczesny niedzielny poranek przyjechał po swojego pracownika.

Trzymajcie się tam mali przedsiębiorcy. Jesteście często lepsi niż rodzice.
#budowlanka #pracbaza
  • 37
@ziuaxa:

Kto zna numer telefonu swojego szefa?


Ktoś kto ma dobrą pamięć do liczb i wykręcał ten numer ręcznie z 2-3 razy. Albo nie zapisał szefa w telefonie i zawsze jak szef dzwoni to identyfikuje się numere, osoba z pamięcią do liczb bez problemu go wtedy zapamięta

Czasami tez firmowe numery telefonów kryją się pod literami typu 071-MALARZ choć w Polsce to rzadko praktykowane, ale norma w USA
@zibizz1: Przez 20 lat mieszkałem na wsi i zaobserwowałem wśród znajomych którzy pracują na wykończeniówkach/dachach itd. (a mam takich wielu), że ich "szefowie" są właśnie tacy jak z Twojej historii. Jeden z drugim sie #!$%@? w niedziele, nie przyjdzie w poniedziałek do roboty to "luz dobra nic się nie stało". Premie z dupy dostają regularnie (a źle nie zarabiają). Urlop jak chcą to proszę bardzo, a i z szefem w robocie
@pionas1337: Coś za coś. Komuś kto jest mocno spouaflony trudno odmówić. Dzisiaj szef, który sam wychlać lubi i zna ten styl życia jest wobec ciebie wyrozumiały, odwiezie cię do domu i jeszcze żonę udobrucha. Jutro szef powie, że jest robota więc #!$%@? po 12h albo więcej świątek, piątek czy niedziela przez następne miesiąc. I co, odmówisz, bo chcesz spędzić więcej czasu z rodziną, albo po prostu chcesz mieć jakieś inne życie