Wpis z mikrobloga

  • 45
macie tak że magik będzie, będzie magik w niedalekiej przyszłości, może nie dziś czy jutro ale za tydzień, miesiąc, rok? Że to jest nieuniknione i tak naprawdę tylko na to czekasz?

#depresja
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nototrocheslabo: myślę że sie mylisz. Postowanie o magiku jest albo a) wołaniem o pomoc albo b)wylewaniem swoich myśli na klawiaturze czego następstwem może być samobój. Nie jeden wykopek był co pisał o magiku i serio się zabił - był choćby taki o nicku leśny_dzban czy jakoś tak, moglem coś pomylić ale kto pamięta pewnie kojarzy
  • Odpowiedz
@szzzzzz: Byłem tam, jeszcze relatywnie nie dawno bo 2,5 roku temu. Wyjechałem z kraju, zostawiłem toksycznie środowisko za sobą, od tamtej pory jestem szanowany, traktowany na równi z innymi a nie tylko popychadłem.

Z perspektywy czasu uważam to za najlepszą decyzję. Zawsze mi przykro jak wracam do tamtych czasów i jak czytam o czyjejś depresji. Jakbyś chciała pogadać to PW mam odblokowane
  • Odpowiedz
@szzzzzz: Raczej magika nie będzie, bo jestem tchórzem i tak sobie wegetuję oglądając seriale. Chciałbym widzieć światełko w tunelu, ale będąc odrzucanym przez całe życie przestałem sobie robić nadzieję, po prostu "funkcjonuję" z dnia na dzień "bo tak" ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz