Wpis z mikrobloga

Jezu jaki Pixel 5 to jest mały i wygodny telefon. No nie spodziewałem się że kiedyś tak powiem o smartfonie z 6" wyświetlaczem ale on jest poprostu super. Po 2 miesiącach użytkowania za nic nie wymieniłbym go na inny telefon o większym rozmiarze. Dodatkowo odświeżanie 90hz i czysty android robi robotę. I jeszcze te symetryczne ramki dzięki temu że głośnik jest ukryty pod ekranem ( ʖ̯)
Mam nadzieję że google w pixelu 7 albo 8 wróci do tych rozmiarów a nie takich kobył jak pixel 6.
#smartfon #pixel #google #chwalesie
423frewq4f23 - Jezu jaki Pixel 5 to jest mały i wygodny telefon. No nie spodziewałem ...

źródło: comment_1656787050H2irdaC7dLfKgtOy3QmfQS.jpg

Pobierz
  • 8
@Fraagles: a jak szóstka wypada jakościowo? To prawda z tymi wszystkimi bugami, są we wszystkich egzemplarzach czy raczej nie narzekasz? Piątka jest dopracowana pod tym względem ale słyszałem różne opinie o szóstej generacji.
@423frewq4f23: Jak wyszła 6-ta generacja, to kupiłem 6 Pro, bo tato wcześniej zarezerwował sobie "piątkę" na dłuższy wyjazd... i muszę przyznać, że Pixel 5 był najlepszym telefonem, jaki miałem - świetna bateria, bardzo dobry aparat (brakowało mi aparatu tele), rozmiarowo idealny (można było go wyciągnąć z kieszeni będąc na półce skalnej w górach, nie martwiąc się, że wypadnie)

a jak szóstka wypada jakościowo?


@423frewq4f23: co do 6 się nie wypowiem,