Wpis z mikrobloga

Gdzie mogę wywieźć ziemię w #krakow? Próbowałem w LAMUSOWNI, ale tak takich rzeczy nie przyjmują.
Wymieniam ziemię w ogródku i coś muszę zrobić ze starą. Jest #!$%@? jakości i nic tam nie rośnie, jest pomieszana jeszcze z gruzem po budowie bloku.

#remonty #remont #ogrodek #gruz
  • 11
@promateosz: tego nie ma dużo, a zwłaszcza już nie w kontekście budowy, to jest wybrane z ogródka 8m2 jakieś 20cm, całości nie będzie więcej niż 2 m3. No, ale jest to jakiś pomysł
@rzuf22: wyjeb to gdziekolwiek - mówię serio. Zniknie po sezonie i jeśli nie jest zatrute to właściciel ziemi nie będzie miał z tego powodu żadnych problemów. Załatwienie tego "legalnie" to będzie wrzód na dupie i roboty na długie tygodnie
@powaznyczlowiek: tylko ja tego nie mam 3-4 worki, ale koło 50. Nie mam dużego samochodu i musiałbym jeździć na kilka razy, ryzyko wpadki wzrasta bardzo mocno, zwłaszcza, że teraz wszędzie kamery, a kary nie są niski, a posprzątać i tak trzeba będzie.
@mattttx: problem jest taki ze to nie gruz, co ostatnimi czasy dowiedziałem sie ze ma znaczenie. ogólnie #!$%@? człowiek chce pozbyc sie odpadow legalnie to jest z tm więcej problemu...