Wpis z mikrobloga

@Puszkus: @Saynighte: No przeskrolujcie tag #przegryw i #opener ciągle oznaczają pod swoimi wpisami. Ogólnie chodzi chyba o to, że przez burze odwołali część koncertów na openerze. Paru chłopaków się z tego śmiało i teraz normictwo kontratakuje xD

Naprawdę #!$%@?, wam nawet nie ma jak współczuć waszego #!$%@?, bo jesteście toksynami i rakiem na tkance społeczeństwa, co po raz kolejny udowodniliście.

normictwo nie jest toksyczne jak widać xD
#!$%@? hipokryci.


@szczepan-szczypawa: dosadna krytyka tagu

piszę jako przegryw, ale nie podoba mi się wyśmiewanie normictwa bo po pierwsze każdy przegryw chciałby być normikiem, a jak mówi że nimi gardzi to tylko z zazdrości, po drugie mimo całej idealizacji przegrywu to poza wybitnymi jednostkami to ogół normictwa jest praktycznie we wszystkim lepszy niż ogół przegrywów
@szczepan-szczypawa: Chodzi o waszą #!$%@?ą mentalność. Uważacie się za niewiadomo jak pokrzywdzonych przez świat i zwalacie winę na wszystkich, tylko nie na siebie. I zamiast coś zrobić ze sobą , to siedzicie na tym durnym tagu godzinami i każdy dobija siebie nawzajem. Wystarczy tylko, że masz brzydki ryj, 1.79m wzrostu i it's over dla chłopa xD

Z nam sporo osób, którzy są niscy i nie do końca atrakcyjni, a mają dużo
@shigeno14: Wiadomość była od początku i w całości skierowana do tego tagu. Przeczytaj ją jeszcze raz. A po twoim pytaniu, doprecyzowałem odpowiedź, więc o co ci chodzi? Jeżeli chodzi o ilość osób, która taka jest to nie wiem, ale się domyślam. Wystarczy że zobaczysz 20 ostatnich wpisów na tym tagu
@Vexolq: Wiadomość ma 3 akapity. Pierwszy i trzeci są skierowane prosto do przegrywów, a drugi to
jakieś stwierdzenie, którego się uczepiłem, bo jest niezbyt udane. Niestety mylisz skutek z przyczyną.