Wpis z mikrobloga

Pozwolę sobie zawołać @Jakub_Olkiewicz w nawiązaniu do wstępu do dzisiejszych tetryków, bo chyba nieopatrznie nie zauważyliście wspaniałego tematu na potencjalną kolejną serię: tetrycy recenzują sezon XX ekstraklasy. Ja tą ligę sledze od kilku lat dopiero i czasem żal mi tego co mnie ominęło jak słucham historii z lat słusznie minionych. Taki odcineczek raz na 2 tygodnie gdzie przygotowujecie sobie najlepsze nagłówki z tamtych lat, jakieś aferki i w sumie tyle, bo kogo obchodzą piłkarze czy wyniki, żeby nie było tego research za dużo (żeby nikt nie posądził o profesjonalizm, albo, co gorsza tryhardowanie). Narzekaliście, że on tour nikt was nie chce, że recenzować za bardzo nie ma czego - proszę bardzo. Seria 20 odcinków memicznej kroniki polskiego futbolu, przecież ja bym to trzymał ma dvd jak encyklopedie Brittanica w 20 tomach w dużym pokoju.
#tetrycy
  • 9
@justkilling: można by do tego dołożyc jakieś historie-anegdoty nadesłane przez widzów, sam chodziłem sporo na mecze w latach 1997-2007 (początkwo jako gówniarz z ojcem, później byłem dość mocno wkręcony) i miałbym kilka śmiesznych wspomnień ( ͡° ͜ʖ ͡°)