Wpis z mikrobloga

Japierdziu, nie wierzę!

Udało mi się kupić bilety na płytę na #rammstein narodowym (ʘʘ)

Już myślałem że to fizycznie niemożliwe, od miesięcy czasami się pojawiały jakieś pojedyncze bilety na trybunach (meh), na viagogo pojedyncze bilety do odsprzedania w okolicach 1300 zł xD

Nawet rozważałem zakup na koncert w Tallinie - no ale koszty dodatkowe to taki kosmos, że mimo wszystko byłoby to przegięcie.

I tak se dzisiaj wchodzę od niechcenia na stronę Eventimu... a tu szok! Są bilety na płytę!

Hell Yeah!

Teraz tylko wypadałoby żonie powiedzieć xD

#chwalesie #czujedobrzeczlowiek
enron - Japierdziu, nie wierzę!

Udało mi się kupić bilety na płytę na #Rammstein nar...

źródło: comment_1656692245iycTa4XMjIY0URa0loXR1L.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 7
@enron: Narodowy ma tragiczną akustykę, byłem na Metallice i samo dudnienie niestety. Podobnie ludzie narzekali na ostatni koncert Gunsów.


@Vigo_Von_Homburg_Deutschendorf: Spoko, będę tak blisko jak się da ( ͡ ͜ʖ ͡)
W Chorzowie w 2019 było bardzo fajnie, liczę na to że tu będzie jeszcze lepiej
  • Odpowiedz
  • 0
@enron: nadal wylewają sztuczne nasienie, z ogromych automatycznych penisów, na publicznośc ?


@plemo: no ba xD
Choć jak patrzyłem na niektóre nagrania to wyglądało to trochę jak białe confetti.

Jak ktoś nie lubi nasienia Tilla to może zacząć się wycofywać gdy zaczną grać Pussy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@Morgoth143: sorry, dostałem takiego amoku że dopiero po chwili napisałem - zresztą jak napisałem to nadal były dostępne. Teraz znowu są tylko na trybuny, ale polecam sprawdzać kilka razy dziennie bo jak widać - cuda się zdarzają. Trzymam kciuki
  • Odpowiedz