Wpis z mikrobloga

@kukold: Jak rozmawiałem kiedyś z pisowcem po 50ce, to powiedział że jego gospodarka nie obchodzi ¯\_(ツ)_/¯ Tak więc wiesz... Przypominam że taki autentyczny pisowciec to skrajny debil. Nie możesz od niego wymagać żeby miał świadomość tego, co się dzieje, tym bardziej gdy w TVP powiedzą mu że wszystko jest super, a gdy coś nie jest takie do końca super, to przecież wina Tuska.
Jedyną nadzieję można mieć wobec tych, którzy głosowali
@kukold: Czują się tak jak na co dzień, przecież w telewizji mówią że inflację spowodował Tusk, Trzaskowski, opozycja, Putin i wojna na Ukrainie. Dalej będą głosować na PiS, to już niczym sekta i wyznawcy, stabilne 40% poparcia.
ci debile do końca życia nie połączą kropek, zakompleksiony robol


@OddajButa123: ciekawe kiedy wy polaczycie kropki i odkryjecie skad sie bierze inflacja oraz ktore kraje i gospodarki w tym momencie jej podlegaja xDD

Przynajmniej jak zawsze potraficie popisac sie pogarda zniechecajaca do was cale rzesze ludzi, to sie ceni
Ciekawe jak się czują wyborcy Jaro z 2015 z myślą, że zniszczyli swój własny kraj dla wizji 70letniego, nieporadnego życiowo emeryta xD


@kukold: myślisz, że ten plankton stać na takie refleksje? XD
Przy takiej pisflacji niedługo będzie pozamiatane z gospodarką... Ciekawe jak się czują wyborcy Jaro z 2015 z myślą, że zniszczyli swój własny kraj dla wizji 70letniego, nieporadnego życiowo emeryta xD Na wykopie było ich pełno swego czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kukold: #!$%@? myślą, uwierz mi. #!$%@? już z paroma gadałem. Problem tego kraju dzisiaj jest taki, że ty się #!$%@?, że pokemon łze w tv a