Wpis z mikrobloga

#play #polska #firma #turystyka #opener
Witam firma PLAY to kpina totalna, żałosne knypki. Mianowicie mieszkam na pomorzu płacę około 200zł za 3numery w tym za internet mobilny 200GB, mam wykierowaną antenę na odbiornik PLAY, mam wybrane pasmo, śmigało 20-25mb/s i wystarczyło dla 2 osób. Teraz natomiast na pomorzu odbywa się Opener i zjazd turystów na plaże etc. I w Gdańsku z 20mb/s PLAY dostarcza mi 0,55 mb/s przy RSRP -95dBm, RSRQ -13dB, SNR 7.4dB co daje Signal Strength: 75%. No i piszę, do nich, że od całego tygodnia tak jest i czy dadzą rekompensatę czy co bo w sumie za co ja płace jak za darmo moge miec taki internet i PLAY to olewa ich jedyną propozycją jest wyciąganie danych i resecik połączenia i treść widocznie przeciążony odbiornik i nara.
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Krzyz21:

Teraz natomiast na pomorzu odbywa się Opener i zjazd turystów na plaże etc. I w Gdańsku z 20mb/s PLAY dostarcza mi 0,55 mb/


Opener, dużo ludzi. Normalna sytuacja. Na 90% w pozostałych telekomach masz tak samo.

i czy dadzą rekompensatę czy co bo w sumie za co ja płace jak za darmo moge miec taki internet i PLAY


Zapomnij. Operator zapewnia maksymalną prędkość, nie minimalną. Co prawda zdarzają się takie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@emerjot: skoro masz DO to masz zapewniona maksymalną prędkość, nie masz zapewnione że przez cały czas będziesz wyciągał dana prędkość albo że kiedykolwiek będziesz ją wyciągać. Minimalnej nie masz zapewnionej. Maksimum może wynikać z technologii, ale nie musi, więc po cholerę robić #!$%@?ę z logiki?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krzyz21:

no to wg ciebie to jest zaleta czy co?

Nic takiego nie powiedziałem.

technologia umozliwia powiedzmy 200Mb,firma daje ci do 30, a realnie masz 1Mb i jest git?

co zapewnia? nic nie zapewnia, minimalna co najwyzej na poziomie 56kbps, bo im nasz cudowny regulator pozwala


Napisałem że operator zapewnia jedynie prędkość maksymalna, nie minimalną a ty piszesz że nic nie zapewnia