Wpis z mikrobloga

Ej myślicie że mogę pozwać szkołę za brak reagowania na znęcanie się nade mną przez innych uczniów? Bo jak w sumie tak pomyślę, to przecież to jest #!$%@?. Ci nauczyciele widzieli że jestem gnojony, głupi nie są. Ale nawet palcem nie kiwnęli. Teraz psychiatra, psychoterapeuta, leki. Przecież oni mi #!$%@? powinni zwrócić hajs za leczenie co do grosza.
Wiem, rozmarzyłem się, ale #!$%@? #!$%@?ć podstawówki z nauczycielami którzy pamiętają jeszcze dyscyplinę PRL. Czytałem, że takie coś przedawnia się po 20 latach, więc mam jeszcze z 2-3 lata. Jak jest jakiś chętny prawnik na batalię z nimi to zapraszam ( ͡° ͜ʖ ͡°) bardziej zrobię to dla swojego zdrowia psychicznego, żeby zamknąć ten rozdział z dzieciństwa i być dumnym z siebie, że podjąłem walkę, o swoje.
#prawo #szkola
  • 23
@agdybytak: Zdziwiłbyś się, nauczyciele są głupi. Próg wejścia w ten zawód na ten moment to zdane studia, a studia zdaje każda głupia #!$%@? która ma odrobinę samozaparcia. Dochodzą do tego głodowe stawki. Moja matula jest dyrektorką pewnej instytucji edukacyjnej, stara szkoła pracy dla dobra narodu. To, co potrafi #!$%@?ć przeciętna młoda nauczycielka, to byście nie uwierzyli.
@Bagiezta88
@agdybytak
Powodzenia. Jak mysle, to co u mnie dzialo sie w gimnazjum to polowe kadry nauczycielskiej powini #!$%@?. Sa braki w nauczycielach, nauczyciele wiekszosci sa niekompetentni. Najczesciej sami maja problemy. Mysle, ze w cywilizowanym panstwie daloby rade dostac odszkodowanie. W Polsce watpie. Jak czasami masz dowody, nagrania a policja umarza. Pozniej w sadach sprawy tocza sie kilka lat i tak nic nie wiadomo.