Wpis z mikrobloga

Ej myślicie że mogę pozwać szkołę za brak reagowania na znęcanie się nade mną przez innych uczniów? Bo jak w sumie tak pomyślę, to przecież to jest #!$%@?. Ci nauczyciele widzieli że jestem gnojony, głupi nie są. Ale nawet palcem nie kiwnęli. Teraz psychiatra, psychoterapeuta, leki. Przecież oni mi #!$%@? powinni zwrócić hajs za leczenie co do grosza.
Wiem, rozmarzyłem się, ale #!$%@? #!$%@?ć podstawówki z nauczycielami którzy pamiętają jeszcze dyscyplinę PRL. Czytałem, że takie coś przedawnia się po 20 latach, więc mam jeszcze z 2-3 lata. Jak jest jakiś chętny prawnik na batalię z nimi to zapraszam ( ͡° ͜ʖ ͡°) bardziej zrobię to dla swojego zdrowia psychicznego, żeby zamknąć ten rozdział z dzieciństwa i być dumnym z siebie, że podjąłem walkę, o swoje.
#prawo #szkola
  • 23
  • Odpowiedz
@agdybytak masz rację, nauczyciele powinni odpowiadać prawnie za brak reakcji na takie znęcanie się. To zabawne, że kiedy nie zareagujesz na jakąś krzywdę drugiego człowieka, na przykład pobicie, to jesteś ścigany, ale już nauczyciele mogą od tego umywać ręce jak widzą gnojenie.
  • Odpowiedz
@troglodyta_erudyta: nie wiem, znajdę świadków, poproszę o orzeczenia od psychiatry i psychoterapeuty etc. Nawet jeśli będę startował z przegranej pozycji to niech to będzie chociaż takim symbolem, że coś chciałem z tym zrobić. I żeby świat był o 0,000001% lepszy.
  • Odpowiedz
Jeśli kogoś interesuje skąd taki pomysł na to: przejeżdżałem przez wioskę gdzie uczęszczałem do podstawówki. I od razu w głowie miałem myśl "#!$%@? podstawówka i #!$%@? wieś, ha tfu. Powinni mi odszkodowanie wypłacić za leczenie psychiatryczne i psychogiczne. Yyy zaraz. No właśnie, powinni, to nie jest głupi pomysł" xD
  • Odpowiedz
@agdybytak: Zdziwiłbyś się, nauczyciele są głupi. Próg wejścia w ten zawód na ten moment to zdane studia, a studia zdaje każda głupia #!$%@? która ma odrobinę samozaparcia. Dochodzą do tego głodowe stawki. Moja matula jest dyrektorką pewnej instytucji edukacyjnej, stara szkoła pracy dla dobra narodu. To, co potrafi #!$%@?ć przeciętna młoda nauczycielka, to byście nie uwierzyli.
  • Odpowiedz
@Bagiezta88
@agdybytak
Powodzenia. Jak mysle, to co u mnie dzialo sie w gimnazjum to polowe kadry nauczycielskiej powini #!$%@?. Sa braki w nauczycielach, nauczyciele wiekszosci sa niekompetentni. Najczesciej sami maja problemy. Mysle, ze w cywilizowanym panstwie daloby rade dostac odszkodowanie. W Polsce watpie. Jak czasami masz dowody, nagrania a policja umarza. Pozniej w sadach sprawy tocza sie kilka lat i tak nic nie wiadomo.
  • Odpowiedz
@agdybytak: jeżeli zdecydujesz się ich pozwać, to wołaj, bom ciekawa przebiegu takiej sprawy. Może pójdę w Twoje ślady, też do dziś nienawidzę mojej podstawówki z tego samego powodu.
  • Odpowiedz