Wpis z mikrobloga

@Methelin:

Da się to jakoś zdemontować, albo kogo wezwać do naprawy tego? Zwykły hydraulik zajmuje się takimi rzeczami?


Zdemontować się da. Czy możesz kogoś wezwać do naprawy? Zależy co mówi karta napraw twojej wanny.
Czy zwykły hydraulik podoła? Ja osobiście szukałbym magicznego
@WolfSky: Właśnie nie da się tego wyjąć, bo w środku jest kran idący pod wanną. Pokrętło idzie w zasadzie do okoła kranu, ale nie ponieważ jest za nim, nie sposób to jakkolwiek wyciągnąć.
@WolfSky: Niestety myślenie nie jest moją mocną stroną - z mojej perspektywy dałoby się to wyciągnąć tylko poprzez wywalenie całej zabudowanej wanny. Dlatego wolę już komuś zapłacić i mieć spokój. Z tym, że chcę uniknąć sytuacji, gdzie wezwę kogoś, kto potem powie, że się takimi rzeczami nie zajmuje.
@Methelin: No to na etapie dzwonienia przedstaw problem? XD. Weź na lokalnej grupie na facebooku napisz że szukasz złotej rączki i wstaw zdjęcie i napisz o co chodzi po minucie bedziesz miał 50 komentarzy - opcja nr 1
opcja nr 2 - napisz na fixly, sami się do Ciebie zgłoszą i to od razu z ceną.

Myśl #!$%@? myśl
@WolfSky: Z wychowania przez rodziców, którzy nigdy niczego nie pokazywali. Mam problem, pytam się jak go rozwiązać, dostałem potwierdzenie od poprzedników, że hydraulik może to ogarnąć, a ty wyskakujesz że "zrób to sam". Nie każdy jest geniuszem i nie każdy ma smykałkę do napraw. Jak mówię, że nie mogę tego wyciągnąć, to nie mogę tego wyciągnąć. Możesz mi współczuć, ale życie mi się nie posypie tylko przez wannę.