Wpis z mikrobloga

Cześć Mireczki! A dzisiaj mega informacja! Po pierwsze muszę wszystkim podziękować, za wsparcie tutaj kiedy wrzucałem tu moje budowlane teksty, jeszcze bez zamysłu, że zamienią się one w książkę. Tyle wykopów i komentarzy a także wiadomości wysyłanych do mnie, żeby wydać książkę, to wszystko przyczyniło się że została ona wydana!
Więc skoro moja pisarska przygoda wzięła się w ogromnej mierze stąd, z Wykopu, to jak myślicie, kto objął moją książkę patronatem?
Wykop.pl i jest mi z tego powodu ogromnie miło!
I właśnie przyszedł kolejny dodruk, tym razem z logiem Wykopu! I z tej okazji od dzisiaj możecie nabyć książkę z nowej wykopowej edycji z autografem i specjalną dedykacją dla każdej Mirabelki i Mireczka! W każdym egzemplarzu poza dedykacją, odręcznie rysuję Lenny Face Tylko dla Wykopków
Jeśli będziecie zamawiać, to piszcie w wiadomości do sprzedającego dla kogo ma być wpisana dedykacja.
No i jeszcze promka na wysyłkę – kupując książkę w zestawie z zakładką przesyłka SMART gratis!
https://allegro.pl/oferta/budowlanka-czyli-patologie-polskiego-budownictwa-11478408606

#patologiepolskiegobudownictwa
Pan_Lobotomiusz - Cześć Mireczki! A dzisiaj mega informacja! Po pierwsze muszę wszyst...

źródło: comment_1656570844lQ7UJyH05PjSQ81lcPBm9W.jpg

Pobierz
  • 48