Wpis z mikrobloga

@k__d w zeszłym roku kupiłem wkrętarkę z Lidla za 550 PLN. Niedawno była znowu dostępna, ale tym razem za 699 PLN. Chociaż i tak największym szokiem była dla mnie cena krzesełka Antilop z Ikei. Wersję z blatem kupiłem dwa i pół roku temu za 59 zł, aktualna cena to 129 zł.
@Salomonthekrol: No tak, czego miał się spodziewać - jak to czego, że będzie działać, sprzedają produkt z gwarancjąna dwa lata, to przez dwa lata powinien działać w miarę bezproblemowo. Dlaczego jak cena jest niska to ktoś ma założyć, że będą problemy? Fiat Tipo np. jest bardziej bezawaryjny nić najnowsze Mercedesy a kosztuje ułamek ich wartości
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@s---k: ja mam z Parkside i tak samo skuł kilka ścian, murek betonowy od ogrodzenia, mur od domu pod ocieplenie itp. Za śmieszne pieniądze a działa. Ale fakt markowe dużo lepsze, nawet ten zielony Bosch.

@Koichi:

Ja też #!$%@?łem tym Boschem, nie do zdarcia a kupiłem za 100zl komplet z walizką w lombardzie
Wkrętarka z Lidla za 550zl ( _)


@bartowsky: bo parkside od kilku lat ma też linię profesjonalną swoich produktów. Tak samo jak bosch. Zielone bosche to potworne gówno, gorsze od produktów niteo tools z biedronki, ale już niebieskie bosche to zupełnie inne sprzęty, ale za kilkukrotnie większe pieniądze.