Wpis z mikrobloga

Nie no nie mogę grać w tą dwójkę xD Parę godzin i po #!$%@? od orków w II rozdziale wyczytałem że wszystko zrobiłem źle, nie chce mi się już zaczynać od początku i szukać wszystkiego po solucjach. Nie wiem jak ja to przeszedłem 2 lata temu, ale wiem czemu zajęło mi to aż 42 godziny.

W związku z tym moje pytanie, opłaca się cisnąć Kroniki Myrtany? Czy droga przez mękę jak tutaj?


#gothic
  • 8
@S7-1500: Pokaż staty, może przesadzasz.
42 godziny to i tak nie tak dużo, Gothic 2 jest obszerną grą, uważam iż jest to nawet czas poniżej normy.
Poza tym piszesz o #!$%@? od orków w 2 rozdziale, każdy w 2 rozdziale może dostać od nich xd
@Antybristler: @Wimix21: 5 level w 2 rozdziale, its over dla chłopa xd 25 siły, 20 zręczności, 29% jednoręczna, tyle. Nie wiem czemu nie mogłem zrobić screena, zawsze coś innego łapało niż grę.

Nie chodzi mi o to żeby ratować tę grę, tylko czy Kroniki są takie same. Nie chce mi się latać kilkanaście godzin wybijając wszystkie mobki na mapie z otwartymi w przeglądarce solucjami, mapami etc. To #!$%@? nie gra,
@S7-1500: no jeśli parę godzin to pewnie od razu poszedłeś do górniczej doliny i masz lvl 7 albo coś XD

w nocy kruka do górniczej doliny powinieneś iść dopiero jak cały Jarkendar zrobisz (dodatek). Wbijesz tam sporo leveli i będziesz w stanie bić orków sensownie, szczególnie jeśli zachowasz sobie szpon beliara.

zbroja kruka z dodatku też daje radę w górniczej dolinie, ewentualnie jak wiesz gdzie to można pobiec do gestatha i