Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki i mirabelki jakie macie sprawdzone opcje na to żeby się dowiedzieć czy osoba która Wam się podoba jest chętna na związek/romans/cokolwiek? Nie mam na myśli ons tylko głębszą relację.
Coś niby prostego ale nietuzinkowego, niby jednoznacznego ale nie wprost? Nie chodzi mi tyle o co czy mnie akceptuje itp bo to już kilkukrotnie słyszałem ale właśnie czy chciałaby coś więcej.
Chodzi o to, że osobę o której myślę znam od dwóch lat i jestem od niej zależny w pewnej sferze życia, a ewentualna wpadka lub niezrozumienie mogłaby mnie wiele kosztować więc klasyczne zaproszenie do kina na spacer randkę itp odpada. Zawsze byłem z powodzeniem dość bezpośrednią osobą i trudno mi do tego problemu jakoś sensownie podejść aby w razie czego móc kontynuować znajomość bez obciążenia...

#milosc #zwiazki

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62bb993c8b1d4d9d7949fd84
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Wesprzyj projekt
  • 4
qwerty: Jak jestes zalezny i od 2 lat sie znacie i sie jeszcze nie zorientowales czy by chciała to znaczy ze ci nie daje sygnałów do rozruszania znajomosci bo nie jest zainteresowana.

zostaw szefową czy tam lokatorke czy czy właścicielko lokatorke u ktorej mieszkasz.

PS

cywilizowanie ludzie po prostu flirtują. Najpierw niewinnie, a potem zaszywają jakieś bbaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo delikatne aluzje np w formie żartobliwego gdybania ( musi byc umieszczone w cz asie