Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
Mając potomstwo takie zdjęcia skręcają żołądek :l nie wyobrażam sobie co muszą czuć rodzice
  • Odpowiedz
@EndThis Teraz widzę, że typ od komentarza o „przytulaniu mocniej swojego dziecka”, wczoraj nazywał innych użytkowników (w tym mnie) „upadlińskimi trollami”, a jego konto jest pełne nienawiści wobec Ukraińców. Tu twórczość z wczoraj.

Usunął mój komentarz pod tym wpisem i nazwał mnie „upadlińskim trollem”, a Wy plusujcie jego ckliwy komentarz pod plusy, mając na uwadze, jakie ma naprawdę poglądy
ProResHq - @EndThis Teraz widzę, że typ od komentarza o „przytulaniu mocniej swojego ...

źródło: comment_1656516883PjHk4eLOFM3QhRt5CfgKHI.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@EndThis: takich ofiar jak ta dziewczynka jest setki tam do tej pory. O wielu nigdy nie usłyszymy. Onuce strzelają bez zastanowienia do dzieci, matek ciężarnych czy z dziećmi na rękach. Nawet z czołgu.

To nie jest wojna tylko egzekucja narodu jak za starych dobrych stalinowskich czasów.
  • Odpowiedz
@EndThis: a pozniej sie dziwia ze powstalo Nato albo ze caly swiat jest przeciwko nim... Mysle ze za dlugo bylo poblazania, teraz widzac na przestrzeni powiedzmy 100 lat ze ten kraj to mentalnie w wiekszosci dzikusy... zyjacy mentalnie nizej niz w epoce sredniowiecza...
  • Odpowiedz