Wpis z mikrobloga

Głos Sanah wyzwala we mnie agresję.
Kiedy słyszę jak "śpiewa" w radiu mam ochotę wydrzeć się ZAMKNIJ KU*WO TEN JE**NY RYJ AAAAAAAAAA i rozwalić radio albo wywalić przez okno. Jest to w pewnym sensie jakiś fenomen, nigdy nie miałem takiego odruchu wobec głosu kogokolwiek.
#sanah ##!$%@? #zalesie #niepopularnaopinia
Janusz_Conway - Głos Sanah wyzwala we mnie agresję. 
Kiedy słyszę jak "śpiewa" w rad...

źródło: comment_1656484451a83VC4F1tlzOVyrzzkhDLQ.jpg

Pobierz
  • 90
@Ross71:

Zawsze jak słyszę głos Obsranah w radiu ogarnia mnie jakaś mroczna aura. Budzi się we mnie dzika, prymitywna agresja, czuję jak pochłania mnie szaleństwo pochodzącego z najgłębszych odmętów mojego umysłu. Mam ochotę r**********ć każdy głośnik z którego dobiegają zaklęcia tej wiedźmy.


Tymczasem picrel OPa gdy w robocie słyszy sanah:
Wykuwrizator - @Ross71: 
 Zawsze jak słyszę głos Obsranah w radiu ogarnia mnie jakaś ...

źródło: comment_1656497719yYsY9WuTb7kkmvYyNJyhwP.jpg

Pobierz
@Janusz_Conway: Ja rozumiem, że komuś się może nie podobać styl muzyczny, dany kawałek, tekst, melodia, barwa głosu... no wszystko. Ale kisnę jak czytam komentarze ludzi twierdzących, że Sanah nie umie śpiewać. To już trzeba być na wyższym poziomie januszerki.

Zresztą w Polsce to jest typowe. Hejt po prostu jest hejtem, nie motywowany jakimiś obiektywnymi czynnikami. Najwyżej popularnością. Dokąd hejtowane była... nie wiem, Mandaryna czy jakieś discopolowe beztalencia, to mogłem powiedzieć, że
Budzi się we mnie dzika, prymitywna agresja, czuję jak pochłania mnie szaleństwo pochodzącego z najgłębszych odmętów mojego umysłu. Mam ochotę #!$%@?ć każdy głośnik z którego dobiegają zaklęcia tej wiedźmy. Nie byłbym zdziwiony gdyby się okazało że Obsranah jest efektem jakiegoś tajnego eksperymenty CIA mającego na celu kontrolę umysłów ludzi, jakieś MK-SANAH


@Ross71: Wszyscy się nadajecie do pokoju bez klamek na tym obsranym portalu xD
L3gion - > Budzi się we mnie dzika, prymitywna agresja, czuję jak pochłania mnie szal...

źródło: comment_1656499171HjVPqtqQsqTWXDQl4vxIv4.jpg

Pobierz
@Janusz_Conway: mi to beztalencie o tembrze głosu zardzewiałego czajnika pomaga w ćwiczeniu refleksu i zmusza do ruchu. Mam w aneksie kuchennym radio do którego nie mam pilota. Za każdym razem jak siedzę przy kompie i puszczają jej wysryw muszę wstać i przełączyć na coś innego ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:Serio słuchanie jej głosu + denne teksty sprawiają mi fizyczny ból,