Wpis z mikrobloga

Bogaci ludzie po prostu chcą iść na łatwiznę i wszystkiego zakazać biedakom, zamiast wprowadzić jakieś rozwiązania typu gęsta sieć bardzo szybkich niskoemisyjnych pociągów. Dosyć, że być może pomogłoby to chronić klimat to jeszcze napędzałoby gospodarkę. Ale nie, bo najlepiej wszystkiego zakazać i pora na CSa.
  • Odpowiedz
To pokazuje typowego polskiego wykladowce, moze i umysl ogarniajacy trudne rzeczy, ale niedorozwiniety spolecznie. Autyzm ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Jamniki2: to ze sam zarabia więcej, daje mu pozwolenie na degenerowanie srodowiska? No nie. Kazdy jest rowny wobec ekologii i jak ci prezesi pouczaja innych jak maja zyc to sami powinni dawac przyklad. I jedna podroz ich prywatnym odrzutowcem to wiecej emisji, niż jeden jego pracownik wytworzy przez cale zycie. Chca cis zmienic, niech zaczna od siebie, a nie mnie będą pouczać
  • Odpowiedz
A ile miliarder pokonuje km miesięcznie w porównaniu do wszystkich lotów gołodupcow nic nie wnoszących do rozwoju społeczeństwa?


@Jamniki2: ale masz mentalność robaka xd Ci wszyscy bogole latają samolotami, żeby jak najwięcej zarobić pieniędzy, a ty się nad nimi spuszczasz jakby oni latali zbawaić świat xd
Oni chcą ten świat wydoić i nie ponosić za to żadnej odpwoedzialnośc, a ty uprawiasz kult tych osób.
  • Odpowiedz
@Tymajster: Uważam po prostu, ze ludzie z topki światowej o dużym znaczeniu jak najbardziej maja prawo poruszać się prywatnymi odrzutowcami, nie uważam natomiast żeby prezes biedronki powinien tak robić. A mentalność robaka socjalisty masz akurat ty xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 30
A pani Krystyna wstanie i się wysra albo i nie xD Coś jeszcze lewaki czy już cie zezlomowalem wystarczająco?


@Jamniki2: o hui pierwszy raz zostałem nazwany lewakiem XD
czuje się totalnie zezłomowany, możesz się pochwalić rówieśnikom na placu zabaw jak zaorales Mirka na wykopie xd

Nie jest ważniejszy od innych ludzi, gdyby podróżował normalnie jak zwykła osoba to 90% ludzi nie zwróciłoby uwagi że to on bo się nie interesują tym jak wygląda szef
  • Odpowiedz
@Jamniki2

Uważam po prostu, ze ludzie z topki światowej o dużym znaczeniu jak najbardziej maja prawo poruszać się prywatnymi odrzutowcami, nie uważam natomiast żeby prezes biedronki powinien tak robić. A mentalność robaka socjalisty masz akurat ty xD


Równie dobrze mogą te wszystkie swoje "byznesowe" spotkania organizować zdalnie. Pandemia świetnie pokazała, że tak się da i latanie po całym świecie, nie jest do tego potrzebne nikomu.

Ale dalej broń elit, które prywatnym
  • Odpowiedz
@Jamniki2: zarabianie wiecej niz srednia nie sprawia, ze kogos ruchasz. Tym bardziej tez nie sprawia ze jestes od kogos lepszy. Ja moge powiedziec, ze jestem lepszy od ciebie, bo nie jestem alkusem i nie potrzebuje sie zaszywac zeby funkcjonowac jak normalny czlowiek.
  • Odpowiedz
@niedzwiedzmis: Planeta to dobro wspólne, więc żaden bogacz nie ma prawa wymagać więcej w tej kwestii od innych niż od siebie. Temu panu pieniądze uderzyły do głowy, szaraczki to dla niego podludzie. Mimo, że to on ma większy wpływ na środowisko niż zwykły Kowalski. Aż mi ciśnienie podniosła jego wypowiedź.
  • Odpowiedz
@ZiobroTyPrzestan: ale gdyby ci najbogatsi, używali bardziej ekonomicznych samolotów, to faktycznie zanieczyszczeń byłoby mniej
Filipiak nic takiego bulwersującego nie powiedział, po prostu ludzie są przyzwyczajeni, do politycznie poprawnej gadki a on się nie musi tym przejmować.
i to prawda, że ludzie jedzą, za dużo mięsa, to ma degradujący wpływ na naturę. Poza tym, fajnie gdyby do Grecji, można było pojechać pociągiem
N.....e - @ZiobroTyPrzestan: ale gdyby ci najbogatsi, używali bardziej ekonomicznych ...

źródło: comment_16564233446ekiqe5JZurA0RvoaVtBIG.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz