Wpis z mikrobloga

Mam pytanie, bo usłyszałem jedną informacje w pewnym podcaście i chciałbym zweryfikować.

Twierdzili tam, że gry z ps+ extra/premium działają na takiej samej zasadzie jak zwykły ps+ czyli po dodaniu mamy je na zawsze i możemy w nie grać póki płacimy abonament.

Zdziwiły mnie te słowa bo nikt o tym wcześniej nie informował i miało to być jak w gamepass czyli gra wylatuje i już nie zagrasz.

Może ktoś się wypowiedzieć? Normalnie bym pomyślał, że to pomyłka ale dwie osoby twierdziły to samo a to by była spora różnica na korzyść Sony w ich usłudze.

#ps4 #ps5
  • 14
No też raczej tak logika podpowiada, ale w sumie chyba jeszcze nic nie wypadło, to to jest na 100% pewne?


@Medonix: tak działało PS Now. Jest pewne na 99%. Powiedzmy, że jest jakaś minimalna szansa, zę będzie inaczej, ale już prędzej uwierzę, że Jim Ryan wytrzeźwieje, niż że gry będą na stałe. Początkiem lipca wypada Shadow Warrior to będzie potwierdzone już na 100%.
ale w sumie chyba jeszcze nic nie wypadło, to to jest na 100% pewne?


@Medonix: przeciez to wystartowalo doslownie pare dni temu. pozycje sa rotacyjne i 1 wylatuja w lipcu, byla rozpiska nawet
@hekktik nie no tylko pytam, raczej też obstawiam działanie jak gamepass/Netflix ale różnie bywa z "collection" zaskoczyli z tym, że na stałe to różnie bywa.
@Medonix: no jak mowie - juz krazy rozpiska co kiedy wylatuje. ich wlasne rzeczy czy tez z emu moga byc na dluzej, ale jakies topowe 3rd party beda sie rotowaly, cos wyleci cos dojdzie
@hekktik rozpiska jest ale wiesz z ps+ zwykłego też gry wylatywały a mimo to po dodaniu grałeś, wiem że rączkę na 100% tu tak nie jest ale jednak wolałem dopytać