Wpis z mikrobloga

niepopularna opinia: większość mężczyzn tkwi w związkach bo nie potrafią zdobyć seksu będąc singlem. Pozostaje im tylko deal - seks za zaangażowanie i zasoby. Facet, który wie, że szybko może nie znaleźć się kolejna, która zwróci na niego uwagę, po prostu się angażuje bo chce seksu. Gdy mężczyzna jest z TOP-ki - t.j. świetnie wygląda, sylwetka, dobra kasa, inteligencja i wysoka pozycja społeczna - i seks łatwo mu przychodzi bez potrzeby angażowania się - to nie spieszy mu się do jakichkolwiek związków, bo ma dostęp do dużej ilości kobiet. Więc po co mu dramy, emocjonalne uwiązanie, jak można korzystać z życia? W życiu masz to na co możesz sobie pozwolić. Niektórzy mają jedną kobietę, inni mają ich wiele - bo mogą. Jak cię stać na Ferrari, to nie jeździsz Passatem.

#redpill #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #blackpill
  • 52
@wykopowy_brukselek: najczęściej to jest trochę fart i przypadek. Po prostu trafiła się dziewczyna raz na ruski rok i jest do wyboru: albo będę dalej singlem, ale wtedy bez seksu przez kolejne miesiące a może dłużej albo się zaangażuję i wtedy będę miał przynajmniej regularny seks. Ciężko skłonić mężczyznę świadomego z wysokim SMV do zaangażowania się od tak, bo był seks, skoro ten seks może mieć easy bez tych wszystkich związkowych ceregieli.
No na ogół, ma się albo wcale (ze 40% osób), albo już dość szeroki wybór (kolejne 40), albo się przebiera (20%). Rzadko zdarza się, że trafi się "raz, fartem"
@Reiden: Nie trafia to do mnie. Jestem żonaty, w związku z żoną od 15 roku życia i seks nigdy nie był szczególnie istotny(choć uprawiany często). Moja żona od zawsze była powodem, dla którego chciałem być lepszy, by dać jej lepszego partnera. Nie wyobrażam sobie, o ile byłbym "gorszym człowiekiem", gdyby nie ten związek.
Znam paru kumpli, którzy nie mają problemu ze znajdowaniem przypadkowego seksu, ale związki nigdy ich nie interesowały lub
@Fattek: Jeśli tak to bardzo się cieszę, bo to znaczy, że jednak można. Mnie się wydaje, że to jest czasami kwestia popędu / genów / głowy. Tak jak ludzie mają tendencje do picia alko / palenia fajek. Ja też mam podobnie z relacjami. Dla mnie takie stałe relacje są po prostu bezsensu, nigdy nie umiałem ich budować - a może nie chciałem, bo dla mnie liczy się tylko cielesność. Dla mnie
@Reiden: no nie wiem czy najczesciej
ja nie jestem jakis chad a dziewczyny mnie podrywaly nawet gdy wiedzialy ze jestem w zwiazku. nie ze bylo ich duzo, ale zdarzalo sie:)
a jestem z ta sama kobieta od 24 lat, jak jest slaby tydzien to kochamy sie raz, jak jest normalnei to 2-3 a czasami i 5-7x w tyg w tym jedna noc to taka raczej z szalentwami kilkugodzinnymi
dla mnie to
@plyn_incelarny: wam zależy tylko na seksie, a ja swoje po ex przeszłam, poświęcenia na marne, też mi się coś należy ze strony faceta, a skoro sami tu piszecie jak to p0lki leżą i pachną a mają wszystko a ex mojego obecnego też dużo dostała w zamian za zniszczenie mu życia to czemu i ja mam nie skorzystać? Mi też się należy, gorsza nie jestem.

Od jakiegoś czasu gardzę płcią męską, a
@Reiden:

większość mężczyzn tkwi w związkach bo nie potrafią zdobyć seksu będąc singlem.


Patrząc po ludziach, to jest ten głupi syndrom "a gdzie ja znajdę lepszą, albo jakąkolwiek po niej?".
Czysty masochizm przepleciony głupotą.

łatwo mu przychodzi bez potrzeby angażowania się


Każdemu to przychodzi.

Kwestia tzw. owinięcia sobie kogoś wokół palca.

Dlatego facet, który był groźny skończył jako pantofel,
a kobieta z wysokim mniemaniem, została prywatną suczką na każde skinienie.

Niestety,
@serniczek_z_rodzynkami: bo? Skoro 90% pustych durnych różowych, które tylko krzywdzą i korzystają mają wszystko co chcą, a ja mimo starań kopa w doopę i narzekanie, to tym bardziej zasługuję na to, co one. Po prostu już mi się znudziło włażenie facetom w doopę żeby i tak nie usłyszeć nawet podziękowań, teraz sięgam po to co chcę.
@AlienFromWenus: jesteś, bo stałaś się taka sama jak reszta tych #!$%@? bazyli.

Usprawiedliwiasz swoje chore akcje tym, bo ktoś ci kiedyś sprzedał kopa w zad i kazał się gonić.

I z tego tytułu, będziesz wykorzystywać i kopać innych, którzy ani nie są winni ani nie mają nic wspólnego z tym czego doświadczyłaś.

Dlatego jedyne na co zasługujesz w takim wypadku to solidna lepa na dziąsło.
tego tytułu, będziesz wykorzystywać i kopać innych, którzy ani nie są winni ani nie mają nic wspólnego z tym czego doświadczyłaś


@serniczek_z_rodzynkami:

Wszyscy tak robicie. Na to jaką się stałam wpływ także mają przegrywy. Trafili na złe kobiety i nagle wszystkie są takie same, związki nie mają sensu, nigdy nie ufaj babie, a po co ci związek z nią skoro kiedyś i tak cię zdradzi bo to kwestia czasu i tym