Wpis z mikrobloga

Ma ktoś do polecenia "gołe" T-shirty? Szukam jakiejś marki, której produkty są wysokiej jakości i są bardziej opinające (nie workowate) ale też bez przesady. Myślałem nad Fruit of The Loom. Widze, że mają kilka gramatur i miałem w planach je potestować. Jedyny problem jest z dostępnością kolorów bo na kilku stronach + allegro przeważa czerń / biel...
#modameska #tshirt #ubrania #fruitoftheloom
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kermii: zamiast FOTL spróbuj markę Malfini, model 137 i 163 od tych bym zaczął. Generalnie te o których Ty piszesz na mnie nie pasują, a szukałem dokładnie według takiego samego wzorca
@pokabroche: ostatnio zamawiałem kilka malfini i większość koszulek po praniu wyraźnie się skraca. Piorę zawsze na delikatnym programie. Jedyna koszulka która nie zmieniła swojego rozmiaru to taka w kolorze szarym i ona ma nieco inny materiał w dotyku
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@swiezaak: Większość materiałów w kolorze szary melanż ma domieszkę materiału innego niż bawełna, stąd różnica w dotyku. Bardzo możliwe że te koszulki się skracają, ale w normalnym użytkowaniu tego nie widzę - są szyte kilka centymetrów dłuższe w porównaniu do innych marek, możliwe że właśnie dlatego.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kermii: Osobiście nie lubię Gildana, ale to subiektywna ocena. Mam styczność z koszulkami od strony technicznej że względu na branżę w której działam zawodowo i oceniam też pod tym kątem. Marka JHK często jest pomijana a model tsra190 to koszulki które najdłużej zachowują pierwotny wygląd, kolor, kształt i nie mechacą się. Jedynie białe mają tendencję do żółknięcia z czasem