Wpis z mikrobloga

Prawak
"Francja już nie ma, to kraj islamski!"

Islam we Francji - 8.80% populacji

Też Prawak
"Rosja to obrońcy Chrześcijaństwa, sprzeciwiają się islamizacji!"

Islam w Rosji - 13.50% populacji

Dla szerszego kontekstu
Islam w Polsce - 0.02%

#wojna #ukraina #rosja #islam #chrzescijanstwo #religia #konfederacja #jkm #korwin
Pobierz A.....i - Prawak
"Francja już nie ma, to kraj islamski!"

Islam we Francji - 8.80%...
źródło: comment_1656337389FFYgyLopgEJbIU8lprtKyz.jpg
  • 26
@Aplikacja_TelaDei: Ehh i kolejny raz to tłumacz człowieku... W Rosji muzułmanie byli częścią Rosji od często kilkuset lat, czyli Tatarzy, mieszkańcy środkowej Azji i inni tacy, ewentualnie to mieszkańcy dawnego ZSRR, którzy znają realia rosyjskie. We Francji większość z nich to emigranci którzy pojawili się stosunkowo niedawno. Część z muzułmanów mieszka już kilkadziesiąt, bo to emigranci z Algierii i dawnych kolonii afrykańskich, ale większość z przybyłych to nowi przybysze, często słabo
@Kagernak: To nie wiele zmienia, sądzisz że muzłumanie w Rosji nie wierzą w Allaha i nie czytają Koranu? Możesz mi podać chociaż 1 kraj który jest krajem w którym większość stanowią muzłumanie i twoim zdaniem jest cywilizacyjnie wyżej od chociażby Polski? Tylko proszę nie podawaj krajów które stoją na ropie, bo może i są bogate, ale cywilizacyjnie wciąż są w średniowieczu
Za Wikipedią "Kara śmierci w Singapurze jest legalną formą kary. Singapur słynie z jednego z najsurowszych praw na świecie. Według statystyk prowadzonych przez ONZ w tym kraju wykonywano w latach 1994–1999 najwięcej wyroków śmierci w przeliczeniu na liczbę mieszkańców (per capita), a ściślej rzecz ujmując 13.57 egzekucji na milion mieszkańców[1]. Druga w kolejności była Arabia Saudyjska[1]. Singapur bywa z tego powodu krytykowany przez organizacje międzynarodowe takie, jak Amnesty International[2]. W 2013 roku
"Rosja to obrońcy Chrześcijaństwa, sprzeciwiają się islamizacji!"


@Aplikacja_TelaDei: Źródło?

kraj w którym stosuje się karę chłosty za na przykład wandalizm i kara śmierci za na przykład posiadanie narkotyków lub korupcję to kraj cywilizowany?


@Aplikacja_TelaDei: Tak. To jasne dla każdego, kto zna teorię cywilizacji.
@Aplikacja_TelaDei: Ale czy w tym tweecie była mowa o islamizacji? Poza tym Rosja jest państwem wielonarodowym i wielokulturowym - każdy choć odrobinę ogarniety czlowiek, który skończył szkołę, wie o tym.
@vrim: Masz rację mój błąd. Napisał że broni wiary czyli nie konkretnie Chrześcijaństwa, a nie od dziś wiadomo że Korwin bardzo sympatyzuje z islamem i niejednokrotnie bardzo pozytywnie się o islamie wypowiadał
@suweren_sudoku: Mam prawicowe poglądy i nie krytykuje prawicy tylko prorosyjską część konfederacji i zwykłych idiotów w tym środowisku których jest tam na pęczki. Taka moja mała nadzieja że w następnych wyborach wejdą pod próg, ale zobaczymy. Dlatego też napisałem "Prawaki" bo to nie są prawicowcy