Wpis z mikrobloga

CO PRAWDA SRAJĄ DO WIADRA ZA DOMEM, MIESZKAJĄ W ROZPADAJĄCYCH SIĘ CHAŁUPACH Z GRZYBEM NA ŚCIANIE I PLEŚNIĄ POD KOCEM,ŚPIĄ W 5 OSÓB NA STARYM TAPCZANIE PAMIĘTAJĄCYM STALINA, NAJBLIŻSZY SKLEP JEST 20 KM DALEJ, ALE I TAK NIC W NIM NIE MA, BO W PROMIENIU 100 KM MIESZKA 50 OSÓB, ALE PRZYNAJMNIEJ MAJĄ NISKIE PODATKI I GEJE SĄ ZAKAZANI

DZIĘKUJEMY PAN PUTIN

#bekazkonfederacji #korwin #bekazprawakow #rosja #polityka
amoksycylina - CO PRAWDA SRAJĄ DO WIADRA ZA DOMEM, MIESZKAJĄ W ROZPADAJĄCYCH SIĘ CHAŁ...

źródło: comment_1656331643NQfdtyKeWHLkYTqhvD8myK.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@amoksycylina: Niskie podatki mają pobudzać rozwój. Tylko żeby móc się rozwijać młode pokolenie musi przezwyciężyć mentalność homo sovietus żeby wyjść z gówna. Jakby mieli wysokie podatki jak u nas, to nawet na te drewniane chatki byłoby ich nie stać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Frasad: Tam nawet fiutin sra do wiadra. Nadworny KGBista zbiera to gówno do worka później. Już dzieci za wychodek w szkole mają wiadro bo toalety tylko za szkołą. Kraj obsrany gównem.
  • Odpowiedz
  • 0
@amoksycylina Trzeba mieć naprawdę mało IQ, żeby nie rozumieć analogii. Czy lewica ma problem ze zrozumieniem prostych rzeczy? xD xD

Ale pierwsi się zabieracie za krytykę innych...
  • Odpowiedz
@amoksycylina: Bardzo mnie ciekawi jakim sposobem Korwinowi zawsze imponowali pragmatyczni liderzy, którzy nie bali się grać brudno i kłamać, żeby dopiąć swego jak Putin i Hitler, ale sam nie jest w stanie być na tyle pragmatyczny, żeby nie wychwalać zbrodniarzy wojennych starając się zyskać poparcie w kraju, który często był ofiarą tego typu ludzi.
  • Odpowiedz
@Godir17: Myślę, że gdyby większość hajsu z ropy czy gazu szła w inwestycje w kraju zamiast w złote sracze na jachtach oligarchów i przekupstwo, to mielibyśmy o czym rozmawiać, ale fakt, że w poście Korwina Rosja jest przedstawiana jako jakiś wzór do naśladowania, bo ma niskie podatki i oficjalnie nie istnieją tam żadne osoby LGBT wywołuje we mnie obrzydzenie.

Tak samo, jak ciągłe zachwyty Singapurem przez Konfederatów, bo "niskie podatki". Ch#j
  • Odpowiedz