Wpis z mikrobloga

Witam, w ciągu wakacji(jadę też na urlop odpocząć bo niestety nie dostałem od razu pracy w IT tak jak wy), zrobię jakąś gierkę RPG w konsoli zgodnie z radami wykopowych ekspertów programistów 543k z tagów #programowanie #informatyka #java #cpp #javascript #kasta i innych. Kod źródłowy i sama gra będzie wam udostepniona! A jak ktoś chce to niech powie co ja powinienem dodać i ja dodam to i zobaczymy czy przyjmą do JAKIEJKOLWIEK pracy czy tak jak mówiłem jest to ZAMKNIĘTA KASTA
Pozdrawiam Serdecznie, zapraszam do śledzenia tego wydarzenia
#korposwiat #korpo #praca #pracait #pracbaza
Czy dostanę się na podjuniora używając wirtualnych destruktorów czy bezwzględnie muszę wyzbyć się tego nawyku?

Raczej #lodz, jak ktos sie szybko zdecyduje to mogę wybrać inną miejscowość ze względu na studia zaoczne(kierunek ekonomiczny)
  • 12
@mazaken: Pracuję w innej branży, co prawda nie mam zbyt wiele bo 4,3k netto, ale mam dopiero 21 lat, dlatego szukam pracy w IT, ciebie widzę zazdrość zżera? Jesteś kolejnym z tych "hobbystycznych programistów" od 3 tygodni? Już zbyt dużo czasu na takich marnowałem wczoraj(kto chce może sobie przejrzeć ostatni wpis), więc pozwolisz że pożegnamy się w tym momencie
@JWPHU: kurczę a ja po prostu poszedłem z ulicy do IT i pan dyrektor z miejsca zaproponował czy chce dołączyć do kasty. Nawet nie byłem z mamusią