Wpis z mikrobloga

Zawsze jak zdarzy mi się przesadzić z alko - a dzieje się to może raz do roku, to na drugi dzien czuje się jak wrak - i co najciekawsze - mam lęki, takie poczucie utraty kontroli, jakby stabilność życiowa kompletnie się zachwiała - nie wiem jak to opisać, ale te lęki są bardzo kijowym doświadczeniem. Już zaraz po przebudzeniu czuje duży strach i chaos. W związku z tym praktycznie nie piję alkoholu w ciągu roku. Dodam też ze nigdy nie miałem problemów z alko i nie piłem nigdy często. #alkohol #zdrowie #psychologia
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Eftef: Do tej pory mocno ograniczałem ale zastanawiam się nad całkowitym zaprzestaniem picia - nawet na imprezach rodzinnych, bo nawet takie mocniejsze picie raz na pol roku jest totalnym kilerem dla mnie i działa to na mnie fatalnie.
  • Odpowiedz
@neverwalkalone: ja przestalem pic wogole jakies 1,5 roku temu , to byla najlepsza decyzja w moim zyciu. Alkohol to trucizna, zyjemy w kraju gdzie chlanie jest czyms normalnym ale to patologia stary.
  • Odpowiedz
@neverwalkalone: trafiłeś w czuly punkt brachu :-) . Nie truja bo stracilem dwojke rodzicow pare lat temu i od tej pory rozsypaly sie jakiekolwiek rodzinne spotkania. Namawianie bylo jest i będzie zawsze od innych ludzi , ktorym zalezy zeby miec rozrywkę z ciebie a nie z toba. Asertywność to bardzo wazna umiejętnośc. Rob to co ty czujesz ze jest dla ciebie dobre a nie sluchaj pierd*** innych ludzi . Ty
  • Odpowiedz
@neverwalkalone: ja przestalem pic wogole jakies 1,5 roku temu , to byla najlepsza decyzja w moim zyciu. Alkohol to trucizna, zyjemy w kraju gdzie chlanie jest czyms normalnym ale to patologia stary.


@Eftef: Wszystko jest dla ludzi. Należy zabronić plastiku bo ludzie pala nim w piecach przez co trują wszystkich wkolo zimą a od smogu i efektów spalania rocznie ginie ogromna ilość osób a wiele więcej choruje na choroby górnych dróg. Należy też zakazać bananów bo w kartonach z bananami, przemyca się koks ¯\_(ツ)_/¯

Jak człowiek nie umie, nie nadaje się i złe na niego coś działa to po prostu tego nie robi oraz nie
  • Odpowiedz
@Bigbluee: , sam sobie dopisales swoje wnioski pod swoje tezy czlowieku i masz do mnie problem :-) . Majster ty sue zastanow nad tym co piszes. Zakaz a patologia to dwie rozne definicje a ty wrzucasz wszystko do jednego wora , i poprzez , elokwentny" komentarz probujesz podbic swoje ego ,pokazujac mi miejsce w szeregu. Masz ode mnie plusa , make you day :-)
  • Odpowiedz