Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#olx chciałem dodać ogłoszenie i nie dodało mi bo nie zgodne z regulaminem ale blik był już przelany i teraz widzę że jest ta kasa w aplikacji? Nie da rady uzyskać tego zwrotu z powrotem na konto normalnie?
  • 3
@NamietnyDzwigowy: po co promowac cos na olx nie wiem, wg mnie szkoda kasy ale to pytanie do OLX zwykle da sie wycofac srodki, zreszta jesli oni odrzucili ogloszenie to moga chyba dysponowac srodkami ot tak, chca cie uwiazac. Napisz na ich chat. A MAILA PAN CZYTAL? Bo jest tam:
W chwili usunięcia ogłoszenia, kwota za niewykorzystany czas realizacji usługi została zwrócona proporcjonalnie na Twoje konto w OLX w postaci punktów (1
@NamietnyDzwigowy: pro HINT. Jak ogloszenie wisi dluzej niz kilka minut (<5 zwykle) w oczekiwanch to wiedz ze moze czekac na moderatora, a tam sa rozne *** i dopieprzaja sie wszystkiego czasami zupelnie "z czapy" pewnie maja placone od ubitych ogloszen. Mozesz wstawic ponownie bez jakis slow kluczowych jesli sie da ktore moga spowodowac trafienie do moderacji. Czasami pomaga stop i start na ogloszeniu. Kto sprzedaje na OLX pelnym niedorobek w oprogramowaniu,