Wpis z mikrobloga

@hejhej_lalala: Azzaro Cologne nie wąchałem, drugie według fragry to klon Acqua di Gio tylko nieco przepłacony, ale to ogólnie jeden z popularniejszych cytrusowo-świeżych zapachów. Ładne i przyjemne to określenia bardzo subiektywne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Azzaro Cologne nie wąchałem, drugie według fragry to klon Acqua di Gio


@rearus: jeśli komuś to przypomina AdG, to nos do wymiany, w ogóle niepodobne. Zero akcentów wodnych/morskich. Niemniej jednak zapach generyczny i zachowawczy - ot, kolejny przyjemny lecz niezbyt wyróżniający się świeżak oparty na sprawdzonym schemacie "cytrus na drewienku".
@hejhej_lalala: tych burberry również nie wąchałem, jednak patrząc po nutach to do słodkich perfum im baaaaardzo daleko :).
Jeżeli porównania Acqua dell Elba do AdG są trafne, to w żaden sposób od tej powszechności nie uciekniesz, bo ten zapach będzie bardzo podobny, tylko w innym flakonie i w innej cenie. Ogólnie jest bardzo mało na temat tego tworu na najpopularniejszej fragrantice i parfumo (i dobrze i źle). Sam nie wąchałem więc
@saradonin: rano jest, sam 3 razy czytałem czy aby na pewno czegoś głupiego nie napisałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@hejhej_lalala: tak odbijając od wszystkiego - nie wiem jaką strategię obrałeś z szukaniem sobie zapachu, ale w belce tagu jest całkiem przyzwoity poradnik opisujący polecane zapachy, włącznie z odpowiednią porą roku i profilem zapachowym, gdzieś po tagu lata też 'kompendium' letniaków. Samych zapachów możesz spokojnie szukać na
@rearus: lekture mam juz za soba :) dziekuje za odpowiedzi, obawiałem sie wlasnie przeplacenia za te acqua dell elba, ale chyba nie zniecheca mnie to na tyle by rezygnować skoro zapach choć może i rozpoznawalny to jednak 'przyjemny'. Nieukrywam tez ze na moim poziomie zaawansowania kieruje sie piewszym wrazeniem, intuicja i wygladem oraz czy nuty nie brzmia podejrzanie - a te na pierwszy rzut oka mnie uwiodły, jakos tez nie przejechalem
@hejhej_lalala: najważniejsze to żeby robić to co się uważa za słuszne, nikt Cię nie zmusi ani nie zdecyduje za Ciebie, ale prawdopodobnie wiele osób z tagu zgodziłoby się z tym, że jesteś w stanie te 400 PLN ulokować lepiej - nawet w 2-3 flakonach zapachów (lub dużej ilości dekantów), bardzo możliwe, że sporo ciekawszych od tej Acqua dell Alby :)