Wpis z mikrobloga

@zwyklyczlek: Takie dziewczyny to najczęściej tzw "pretty toxic" - ładne ale ze #!$%@? charakterem, więc inne kobiety z nią nie wytrzymują. Uważa, że "świetnie dogaduje się z facetami" co oznacza tyle, że faceci są dla niej mili bo chcą ją poruchać ale ona stosuje mechanizm wyparcie bo jednak okaże się, że to z nią jest problem a nie wszystkimi innymi.


@CloudSpanner: ciekawie mi sie to czytało, bo mam zupełnie odwrotne
@zwyklyczlek: znam jedną koleżankę, programistkę, która dużo lepiej się dogadywała z mężczyznami w zespole niż z laskami. Wynikało to raczej z innych zainteresowań, bycia bardziej konkretną i debilizmu tych drugich, nie z jakiegoś urojonego poczucia atencji czy pożądania. Nie znałem jej zbytnio od prywatnej strony, ale też mówiła, że w takich relacjach łatwiej jest jej z mężczyznami (chociaż miała kilka koleżanek). Po prostu taki charakter...
@Sztabowy: o to to, to jest bardzo krzywdzaca generalizacja. Ja nie jestem toksykiem, a mialam w szkole duzo problemow z nawiazywaniem relacji z kolezankami ze wzgledu na moj charakter. Przykladowo preferuje jasna i otwarta komunikacje oraz jestem asertywna i jasno stawiam granice. Wiec kontakt z owijajacymi w bawelne, pasywno-agresywnymi laskami mnie bardzo meczyl. Duzo bardziej odpowiadaly mi zasady chlopcow, gdzie dajesz sobie po mordzie, a potem dalej jestescie super kumplami, niz