Wpis z mikrobloga

ja jestem testerka prototypów i pomagam uwagami w procesie tworzenia nowych torebek


@wspodnicynamtb: pomyślcie nad sakwą podsiodłową, albo jakimś mocowaniem do sakw, dla ludzi z grubymi udami, żeby nie trzeć o nią spodenkami w trakcie pedałowania. Z chęcią zakupię.
@pstrokatasroka: Tarcie to jest raczej nie do uniknięcia, ze względu na mocowanie. Sama mam grube nogi i trę (i w apidurze mi to lekko mechaciło spodenki), natomiast Batu nie robi strat żadnych (w sumie sama jestem zdziwiona ze to mocowanie i rzep nie haczą).
Jeśli nie podsiodlowka, to zostaje Ci np bagażnik od tailfina albo torba na wysięgniku mocowanym do sztycy.
@wspodnicynamtb: właśnie ja raczej nie trę o torbę tylko bardziej o ten rzep którym mocuje się do sztycy. Jak jest nisko, to ok, bo tam już nie dotykam ale większość toreb które widziałem ma ten rzep gdzieś po środku lub wyżej.

W sumie to muszę raz jeszcze sprawdzić bo po pierwszej jeździe prawie mi się dziura w spodenkach wytarła, ale potem znalazłem, że jak szew szedł to 1-2 haczyki z rzepa
@pstrokatasroka: A skąd jesteś? Miał być kiedyś program testów, ale generalnie te torby na kiere to raczej prosta sprawa jest. Niemniej może coś wymyślimy:)
No i czego się obawiasz? Od razu powiem ze przy wysięgniku z licznikiem korzystanie jest utrudnione, fajnie wtedy wybrać zamek „mirror”, czyli z możliwością otwarcia z dwóch stron. Jak masz linki na główce ramy to torba się będzie na nic opierać, warto się upewnić ze linki się
@pstrokatasroka: XPac jest dużo lżejszy i ma inna fakturę (jest gładki), łatwiejszy do czyszczenia.
Generalnie jak torbę zapełnisz w 60% to myśle ze miniumum dla jej funkcjonalności. Ograniczają Cię paski do zapięcia torby, przy zbyt dużym jej zwinięciu po prostu będą za długie. Także minimum pakowności według mnie to tyle ile zdjęciu. To tez granica „gumowego” materiału od spodu.
Pobierz wspodnicynamtb - @pstrokatasroka: XPac jest dużo lżejszy i ma inna fakturę (jest gład...
źródło: comment_1656061733MJkQJmWi4gKxGC2VAixeb7.jpg