Wpis z mikrobloga

Z całym szacunkiem do abonamentu ps+ nowego (ale nazwę by mogli poprawić bo łatwiej napisać "nowego") bo całkiem fajną ma bibliotekę ale rdr1 jakbym miał grać w takiej jakości to chyba bym wolał wcale. Rozumiem, że to się renderuje w takiej grafice jak ps3 czyli niepełne hd, 640p dokładnie, do tego kompresuje obraz bo "chmura"?

Szkoda, że gry z ps3 również nie są odpalane natywnie z jakimś patchem bo jednak wersja na xboxa działająca w 4k z poprawionym renderowaniem textur to spory przeskok.

#ps4 #ps5 #xbox

I zanim się zleci hołota zarzucająca mi jakieś bejty, to wymieniam tylko spostrzeżenia, tak samo xbox robi wiele rzeczy źle jak na przykład nowe własne gry których nie ma.
  • 15
@Cinkito emulują już go na pc, myślę, że z pełną dokumentacją jaką Sony posiada i mocą ps5 dali by spokojnie radę, nawet stosując skróty do wybranych gier.

Przypominam, że Xbox one emulował wybrane gry z 360, 360 może nie była aż tak przekombinowana jak ps3 ale też napewno nie było to łatwe zadanie na 1,3 TF.

Wydaje się to tylko kwestią pieniedzy. Oczywiście pewnie mało opłacalne nie dziwię się, jednak wizja ps5
emulują już go na pc, myślę, że z pełną dokumentacją jaką Sony posiada i mocą ps5 dali by spokojnie radę, nawet stosując skróty do wybranych gier.

Przypominam, że Xbox one emulował wybrane gry z 360, 360 może nie była aż tak przekombinowana jak ps3 ale też napewno nie było to łatwe zadanie na 1,3 TF.

Wydaje się to tylko kwestią pieniedzy. Oczywiście pewnie mało opłacalne nie dziwię się, jednak wizja ps5 mogącego
@Medonix: dobre to by było wydanie zbiorcze remake RDR1 i pacz 60 fps do RDR2 jako edycja definitive albo coś w tym stylu, a znając życie dostaniemy obydwie te rzeczy osobno, a za 60fps będzie trzeba płacić. Ten remake TLOU1 też liczyłem że wyjdzie z TLOU2 w jakiejś "legendarnej edycji" coś ala mass effect
@mxhugo podobnie, ja to wogole myślałem o takiej edycji gdzie rdr1 i rdr2 to będzie jedna gra, wszystko na silniku rdr2 z drobnymi poprawkami i 60fps.

Fabuła po skończeniu rdr2 płynnie przechodziła by do wydarzeń z rdr1, no ale pomarzyć to sobie można.
rdr1 jakbym miał grać w takiej jakości to chyba bym wolał wcale


@Medonix: aż tak źle jest? jak na razie pobrałem tylko dla śmiechu syphon filter w wersji ps5 i to jest #!$%@? dramat xD do RDR1 się przymierzam, ewentualnie mam jeszcze xboxa360 z RDR w szafie ( )
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
ja już przestałem się łudzić raczej


@Medonix: Czemu?

Moim zdaniem w dobie odświeżania trylogii GTA, remaku Max Payne 1+2 i plotkach o odświeżeniu GTA IV, całkiem śmiało można liczyć na remaster/remake RDR, właśnie w takim pakiecie o jakim wspomniałeś.

Tym bardziej biorąc pod uwagę, że RDR nie było dostępne w ogóle na PC, a na Playstation w kartoflanej jakości, więc po sukcesie dwójki ludzie sięgnęliby po jedynkę zamkniętymi oczyma, imo.

+mnóstwo
@Beeercik tylko że narazie rockstar na koncie ma remaster GTA trylogii, który wyszedł tragicznie i remaster GTA V gdzie zmian trzeba szukać z lupą, nie napawa to optymizmem co do jakości następnych odświeżeń.

Max Payne to Remedy chciało więc pewnie spoko wyjdzie.

Myślę, że może się skończyć na serii leniwych remasterów w stylu GTA V. Obym się mylił.
@ebson nie mówię że jest źle bo to kwestia subiektywna ale no jeżeli to działa w 640p w chmurze to dla mnie po tym co widziałem na yt no nie jest komfortowo.
@Medonix: Remake jedynki bym z chęcią ograł, ale to:

Fabuła po skończeniu rdr2 płynnie przechodziła by do wydarzeń z rdr1

to akurat bez sensu. Fabuła RDR2 straciłaby bez kontekstu RDR1. Tak jak byś sobie Pulp Fiction pociął i sceny chronologicznie puszczał. Zabijanie opowieści po prostu.
to akurat bez sensu. Fabuła RDR2 straciłaby bez kontekstu RDR1. Tak jak byś sobie Pulp Fiction pociął i sceny chronologicznie puszczał. Zabijanie opowieści po prostu.


@Zwanek: +1 byczq
RDR trzeba koniecznie ogrywać w kolejności 1 - 2, nie wiem jak niektórzy mogą polecać odwrotną kolejność, "bo wtedy jest chronologicznie". Ewentualnie dopuszczalna opcja to 1 - 2 - 1 ( ͡° ͜ʖ ͡°)