Wpis z mikrobloga

#!$%@? mnie współczucie dla samotnych matek albo kobiet bitych przez swoich mężów. Doskonale przecież wszyscy wiemy, że do kobiety dopuszczają (wybierają) do siebie samców.
Zwykle tendencje do agresywnego zachowania wcześnie widać. I tak zwykle historia wygląda tak, że "myślałam, że on się zmieni" albo nie myślała, ale morda spod dłuta Fidiasza i 20+ cm pytong powoduje, że delikwentka woli zostać przy tyranie, bo jest jej najlepszą opcją.
Chadzik musi odejść do kolejnej więc na to, że zostanie przykładnym ojcem nie ma co liczyć.
Ale potem bidne kobitki intzelu, trzeba pomóc!!!!111!!ONE!
Uga buga socjal uga buga kampanie społeczne uga buga samotna matka bohatersko wychowuje dziecko uga buga wyrzuć męża z domu na słowo kobiety, bez innych dowodów (dziekuje pan Ziobro)
To jest matriarchat, to jest kukoldystan, tu lepiej nie będzie.

#blackpill #przegryw #gownowpis #test
  • 6
@EjOnMaKontoNaWykopieXD: Patusy i sebixy nie mają zwykle mord Fidiaszowych ani niekoniecznie długie pytongi, miarą ich atrakyjności jest głównie agresja i patologia właśnie. Badboy zdejmuje z kobiety ciężar bycia "dobrą kobietą", jaką dobrzy mężczyźni na nią nakładają - przy badboyu ona z automatu będzie "niewinną ofiarą", no bo to, że on jest ten zły to chyba wiadomo.

"myślałam, że on się zmieni"


wymówka stara jak świat, kiedy Gilgamesz srał w pieluchy to