Wpis z mikrobloga

@snickersfgh: No ja w wieku 19 lat to pierwsze macanki miałem więc jeszcze wszystko przed nim, bolcowania wprawdzie nie było i nie ma do tej pory ale to inny temat ¯_(ツ)_/¯
średni wiek, kiedy pierwszy raz uprawia się sex to około 17 lat więc xD


@CosyGrave: nie chce mi się wierzyć, że w Polsce ten wiek jest aż tak niski. Kobiety uprawiają go szybciej niż mężczyźni a to by oznaczało, że nie wiem połowa 16 latek ma już to za sobą. Nie chce mi się w to wierzyć.
@zero_dwa: nie wiem jak teraz, ale za "moich czasów", to z doświadczenia wiem, że hamulce puszczają po przekroczeniu tej bariery 18 lat, albo pójściu do liceum. Dam sobie jednak ręce uciąć, że to raczej są wyjątki, a nie większość.
@zero_dwa: masz 19 lat, możesz iść na studia które cię interesują mając w tym czasie zniżki i zerowy koszt pracodawcy, dużo większa szansa na coś lepszego niż januszex, na studiach nie jest trudno znaleźć paru znajomych (sam kilku znalazłem). Nie wiem dokładnie na czym polega twój przegryw to ci więcej nie powiem bo może np znęcali się nad tobą w szkole i masz do ludzi niechęć i lęk, a może po
Nie wiem dokładnie na czym polega twój przegryw to ci więcej nie powiem bo może np znęcali się nad tobą w szkole i masz do ludzi niechęć i lęk, a może po prostu ich nie lubisz i nie masz 30cm prącia i 190 cm i uważasz się za przegrywa.


@dizzy126: On sobie przegryw wmówił, ponieważ nie należy do klasowej elitki w jakimś zapyziałym liceum.

Facet jest typowym przykładem samospełniającej się przepowiedni:
jeśli idziesz na coś czego nie lubisz to takie studia sensu nie mają, będziesz się tylko męczyć na studiach a potem w pracy po tym kierunku, jeśli w zawodzie bedziesz pracować


@dizzy126: Jak kurde pójdziesz na politologię socjologiczna na wyższej szkole gotowania na gazie ponieważ nie wpuścili na politechnika to nie mają sensu, jak to ratownictwo medyczne na tej uczelni medycznej gdzie planujesz po poprawie matur iść na lekarski albo administracja