Wpis z mikrobloga

Chciałbym podziękować @majk3l za złożenie potężnej maszyny.

Wspomniany mireczek mega zna się na rzeczy, bardzo dużo pomaga i podpowiada w wyborze podzespołów. Sam w procesie byłem mega wybredny i zadawałem sporo pytań, więc jeszcze raz dzięki @majk3l za cierpliwość.

Ogólnie od początku do fazy finalnej sam zestaw sporo się zmienił i nie żałuję bo w cenie zestawu początkowego mam obecnie mega zapas pod kręcenie. Co do przesyłki, to na początku trochę się bałem odbierać PC od kuriera ale ostatecznie wybrałem tą formę i muszę przyznać że PC był mega zabezpieczony, więc zero strachu.

Zestaw:
Core i5 12600K
AIO Arctic Liquid II 420 - przepotężne chłodzenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
MSI Pro Z690-A DDR4
2x16GB Crucial Ballistix 3200
1TB SSD NvMe Pcie 4.0 WD Black 750SE
Corsair RMx RM750x 750W 80+ Gold
Phanteks Eclipse P500A DRGB

Jeśli ktoś zastanawiałby się nad nowym PC a nie ma czasu lub pomysłu to mega polecam Pana @majk3l ‘a

PS: W zestawie nie brałem GPU bo czekam na spadki ( ͡° ͜ʖ ͡°) ... stary 1070 jeszcze daje rade ^^

#majk3lskladapcty #pcmasterrace #komputery #kupujzwykopem
  • 12
@Baron_von_Koch: Polecam również. Co prawda ja swojego PC składałem sam, ale pomógł mi bardzo z częściami i załatwił wszystko w świetnych cenach, lepszych niż ma np. XKom czy Morele. I w ten sposób złożyliśmy małego potwora opartego o Crosshair VIII Extreme ( ͡ ͜ʖ ͡) Rzetelny, pomocny, cierpliwy mireczek. Na pewno do niego nie raz wrócę przy okazji zmian sprzętu. Polecam mocno ( ͡° ͜