Wpis z mikrobloga

@mleko23: cala szkole, studia, poczatki roboty najpierw fajur z rana pozniej kawa i po kawie znowu fajur. Teraz nie wyobrażam sobie, żeby nie zjesc jakiegos toscika a dopiero pozniej zapalic
@mleko23 hej mam dla ciebie radę. Po prostu nie jedz niczego 3h przed pójściem spać. Nie dość że się będziesz lepiej wysypial to rano miał większy apetyt. Jeszcze jedno, nie zaczynaj dnia od kawy na pusty żołądek. Koniecznie 1-2szklanki wody najpierw, ok10min później śniadanie lekkie, nawet dwie kromki chleba z jakimś smarowidlem, i kawka jeśli pijasz. Pozdro
a potem zdziwko, że choroby, że wrzody, że boli z lewej/prawej strony. Niewiem komu robisz na złość, powinienes tylko i wyłącznie dla siebie i swojego zdrowia po obudzeniu pić dużą szklanke wody z cytryną, potem śniadanie i kawka. Juz nie mowie nawet, że każdy człowiek powinien rozciągać się codziennie cały od góry do dołu, ale oczywiście przecież dla niektórych to nie do pomyslenia


@onomatopeja_: poranne posty są zdrowe (dla 95% społeczeństwa).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@onomatopeja_: Stare baby przy stole zawsze gadaly ze trzeba jesc malo a czesto no i bez sniadania sie nie wychodzi z domu, no i tak robilem... cierpialem na reflux i gastritis, teraz jem tylko wtedy kiedy jestem naprawde glodny a pierwszy posilek jem kolo 4h po wstaniu, wszystkie moje problemy gastryczne rozwiazaly sie. Kiedys sobie na chlopska logike rozkminialem ze jak nie masz nic w zoladku to kwas trawi zoladek, gowno
Wstaje, kawusia, śniadanko i można dopiero brać się za robotę


@WarmWeather: U mnie to samo ale między "wstaję" a "kawusia" jest jeszcze "jadę do roboty" i śniadanie jem już przed biurkiem.
@mleko23: pierwszy posiłek jem nie wcześniej niż o 17, bo od tej godziny mam 4h okno żywieniowe. Zacząłem sobie jakieś 2 miesiące temu na próbę, po obejrzeniu jakiegoś filmiku na YT i czuję się dużo lepiej niż wcześniej. Wagę miałem w środku normy i nadal mam ją na tym samym poziomie. Zniknęły dziwne bóle głowy, spadło ciśnienie i ogólnie mam więcej energii przez dzień. Jem to samo co wcześniej i w