Wpis z mikrobloga

@Nester86: Raczej całkiem dużo pieniędzy i same "chęci" i "samozaparcie" tu nie wystarczą.
Oczywiście na wykopie każdy jeden zarabia po 20k (już nie 15, bo inflacja) na rękę i ma 150IQ, ale prawda jest taka, że większość użytkowników to skończone debile, a możliwości zarobkowe ogromnej większości społeczeństwa, są takie sobie i odłożenie iluśtam tysięcy na operację jest poza zasięgiem rodziców naszego pechowca, a następnie (gdy tenże wkroczy na rynek pracy) również
@Pantokrator: można narzekać i marudzić a można też podnieść swoje kwalifikacje i zarobić pieniądze na operację. Ja wiem że ta pierwsza opcja jest wygodniejsza i prościej jest wiecznie szukać wymówek niż zacząć coś samemu robić.
a można też podnieść swoje kwalifikacje i zarobić pieniądze na operację.


@Nester86: Człowieku, ja tam sobie żyję dość wygodnie, kasy mi nie brakuje, na mordę też nie narzekam, ale muszę stwierdzić, że jesteś oderwany od rzeczywistości.
Jak można patrzeć na wyniki wyborów i myśleć, że przeciętny człowiek ma potencjał, by "podnieść kwalifikacje"? To jest jakiś nowy poziom naiwności. Pora sobie uświadomić, że znaczna część społeczeństwa nie ma żadnego "ukrytego potencjału".
@Pantokrator: stary jak ktoś nie chce poprawić swojej sytuacji to co się przejmujesz takim robakiem? A w bajki że się nie da, nie można to wierzą incele. Potem zdychają z samotności bo im się nie chciało leniwej dupy ruszyć. No sory ale życie to nie bajka i nie będzie was głaskać po jajkach. Trzeba samemu się ruszyć
@Nester86: Chłopie, po prostu jesteś naiwny.

jak ktoś nie chce poprawić swojej sytuacji to co się przejmujesz takim robakiem?


Powtórzę - większość ludzi nie ma takiej realnej możliwości.

a co skończyły ci się wymówki?


I do tego zwyczajnie opóźniony umysłowo, bo ja nie potrzebuję wymówek. Ty nawet nie wiesz, o kim piszemy. #czarnolisto bo nie mam siły na takich jak ty.
@Pantokrator: większość ludzie nie ma realnej możliwości nauczyć się języka angielskiego którego uczą od obowiązkowej szkoły podstawowej i nie ma możliwości wyjechać tak?
To gdzie ty żyjesz w Rosji? Afganistanie?
Większości ludziom się po prostu nie chce. Bo wygodniej jest siedzieć na dupie i narzekać. Taka jest prawda.