Wpis z mikrobloga

#revo #youtube #spysinski #famemma #wardega #polskiyoutube Oglądam se ten film rewa i jest o Spyśińskim i prokrastrynacji czy jak jej tam i powiem tak jak dla mnie spyśiński to manipulant i tyle w temacie specjalnie abusował temat julki bo jest niedowartościowany i ma kompleks bo za młodu żadna go nie chciała (chociaż jest ułamek szans że nie robił tego swiadomie a podświadomie ale ni uja w to nie wierzę) żeby następnie przed swoimi spierdo 12 letnimi widzami poudawać ogarnięcie się i zobaczenie swoich błędów skąd wiem że tak było i czemu tak myślę bo zrobiłbym dokładnie to samo i powiedział dokładnie to samo co on ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale na szczęście ja od oglądania chińskich filmów za dziećiństwa wybrałem drogę z godnością a nie ścieżkę cringu i robienia gówna dla dzieciaków ( ◥◣_◢◤ )
  • 1
@SzukamDziewczynyChetnePW: Spysiński to chyba najgorsze możliwe "commentary" - typ praktycznie nigdy nie bierze poważniejszych tematów, nie bierze na czas bo się chyba boi jakiejś "odpowiedzialności" czy ryzyka z tym związanego, a jego główne tematy to Klaudeliza, Ela Gawin i Queen of the Black do tego poziomu, że ludzie już automatycznie go kojarzą z obsesją na punkcie QoTB, co Prostracja słusznie wyciągnęła na światło dzienne.

Co by nie mówić, Pelc to też