Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Tydzień temu miałam wstawiony implant zęba i przez tydzień czy dwa mam przeciwskazania do dużego wysiłku, stawania na głowie itp. - tak żeby za bardzo nie podnosić ciśnienia w głowie.
Wczoraj poszłam na jogę, mówię instruktorce przed zajęciami "ja będę robić pewne rzeczy ostrożnie, ale nie zwracaj na mnie uwagi, prowadź zajęcia tak jak zaplanowałaś, po prostu czasem może coś niedokładnie zrobię, to nic poważnego, tymczasowe medyczne zalecenie." A ona jednak pyta o co chodzi to jej mówię że implant wstawiony.

No i godzinę później, już w trakcie zajęć instruktorka mówi jaką teraz robimy asanę i coś w rodzaju "Anonka nie może X to zrobimy Y " a jedna z ćwiczących kobiet "a dlaczego nie może?" a instruktorka, tak że wszyscy słyszeli (wszyscy to jakieś 6 osób, ale jednak) - że "ma wstawione implanty".

Jak to oceniacie? niewinne gadanie, czy jednak pewnego rodzaju ujawnienie informacji wrażliwej bez zezwolenia.
Ja szczerze mówiąc to się #!$%@?łam, nic nie powiedziałam, ale nie mam ochoty więcej iść do tej grupy.

#psychologia #zalesie #joga

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62b15510d08886b56a812c4d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Hrabia1: ale ona nie chciala być inaczej traktowana, dosłownie powiedziala, ze ma na nią nie zwracać uwagi jak będzie sobie ćwiczyć we własnym tempie. Nie dosc, ze tego nie uszanowala to jeszcze paple co jęzor przyniesie

@Jamniki2: ludzie się różnych rzeczy wstydzą. Strata zęba w dzisiejszych czasach tez może być jedną z tych rzeczy, podobnie jak jakies blizny, operacja stulejki czy inne deformacje. Niby wszystko naturalne, ale nie ma nic
OP: Dzięki za odpowiedzi, oczywiście że to nie koniec świata, po prostu zawiodłam się na niej i tyle,
jedni mnie rozumieją inni nie

@Hrabia1:

Ty masz kija w d.pie a nie implanty.

cieszę się że cię nie znam w realu

@Shyvana:
no właśnie - niech każdy mówi o sobie, jeżeli ktoś mnie pyta dlaczego Shyvana siedzi zamiast biegać itp - zapytaj Shyvanę nie mnie!

@Cecill:

Jakbym się takimi