Wpis z mikrobloga

@CeZiK_: ostatnio mi kazal zjechać z drogi krajowej żeby przejechać 8 kilometrów po jakichś wsiach żeby wrócić do drogi krajowej i ja nota bene przeciąć, na drodze nic się #!$%@? nie wydarzyło, żadnego korka, nic, a ja głupi posłuchałem bo myślałem że to już zjazd do miejsca docelowego, a on międzyczasie zaakceptował nową trasę.

Największe bzdury jakich doświadczyłem na drodze zawdzięczam google maps, tak samo mi kiedyś kazał zjechać z
  • Odpowiedz
@krabczy: mi mapy usilnie wciskały trasę o 80km dłuższa bo była szybsza o 3 minuty xD. Co przełączyłem na tą krótszą to wrzucalo z nienacka na tamta.
  • Odpowiedz
@krabczy tez nauczylem sie odrzucac z automatu szybsza trase bo wjebuje na jakies drogi kategorii deep russia. Ewentualnie jak juz pokazuje, ze szybsza o 30+ minut bo wypadek albo remont to rozowa sprawdza co to za drogi i jaka nawierzchnia ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@mirko_efekt: Ale to jest chore, jak mam niby to sprawdzić jak prowadzę, zanim bym zjechał to zdąży się to samo zaakceptować xD, telefon na szybie więc też sięgać niewygodnie co chwilę,
Nie wiem kto to wymyślił xD chyba że koncerny paliwowe mają w tym swój udział żebyśmy więcej spalali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@krabczy no jak jade sam to dramat, potem konczy sie jak kolo Gdyni. #!$%@? mnie na jakas droge o szerokosci 3/4 osobowki i nagle na zakrecie zza krzakow wylatuje tir i stoimy bo #!$%@? wie co zrobic. Tez mu chyba objazd korka pokazalo xddd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CeZiK_: niedawno jechałem gdzieś rowerem i zamiast jechać tak jak zwykle, sprawdziłem "najszybszą" trasę w google maps, miałem zaoszczędzić jakieś 5 minut. Większość drogi zamiast po asfalcie jechałem po piasku i polnych drogach, a w połowie trasy okazało się że dróżka która miałem jechać już nie istnieje, zamiast niej jest torowisko i ogromne chaszcze wokół XDD
  • Odpowiedz
@CeZiK_: najlepsze są trasy rowerowe. Kiedyś kazało mi przejechać przez krzaki, zjechać ze stromej kilkumetrowej górki po piachu i przekroczyć tory w miejscu do tego nieprzeznaczonym. W połowie drogo zmieniło mi trasę bez mojej wiedzy i zamiast jechać przez park Krajobrazowy jechałem krajówką po ulicy. Ostatnio kazało mi jechać przez środek salonu samochodowego żeby potem przejechać przez jakis tunel w nasypie, następnie przez środek pola…
  • Odpowiedz