Wpis z mikrobloga

Mirki mechaniki potrzebuje waszej małej pomocy w identyfikacji części bo nie wiem jak to zlokalizować.
Mój stary kupił mojej matce rok temu samochód, 2015 Hyundai i10 (Hatchback) 1.0 LPG (fabryczny) od tamtej chwili 90% czasu samochód stoi u mechanika gdyż ojciec kupił taki a nie inny samochód. Ciągłe problemy z systemem LPG albo silnikiem itd. Niekończąca sie historia.
Obecnie szuka tłoków nominalnych do tego samochodu.

Czy ktoś mógłby mi pomóc z identyfikacją tej części w samochodzie bym wiedział gdzie szukać?
Wiem że każdy samochód ma skatalogowane czesci numerami i ze na bazie tej numeracji mozna zindentyfikować i znaleźć oryginał w sklepie lub zamiennik.

Czy ktoś mógłby pomóc ze znalezieniem numeracji tej części? Dzieki z góry.

#hyundai #samochody #mechanikasamochodowa
Shewie - Mirki mechaniki potrzebuje waszej małej pomocy w identyfikacji części bo nie...

źródło: comment_1655815926bPOruk9Ntq4OszHz0feJZM.jpg

Pobierz
  • 25
@kexus512: może mechanik powiedział mu że potrzebuje tłok 1.0 Hyundaia a ze nie ma dostepu do czesci to kazal mu szukać. Ja potrzebuje numeracji czesci by poszukać w UK.
@Shewie nie ma opcji żeby był JAKIKOLWIEK POWTARZAM JAKIKOLWIEK PROBLEM Z LPG W Samochodzie. Tu na wykopie KAŻDY, POWTARZAM KAŻDY użytkownik LPG mówi, że jest luks, a jak już coś delikatnie się dzieje to się jedzie do gazownika i on to ogarnia w pol godziny. ( )

Nie mam co prawda gazu, ale to nie jest możliwe, żeby występowały problemy! ( ͡º ͜ʖ͡º
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Shewie: Ktoś #!$%@?ł młotem Thora i do silnika lał kwas zamiast oleju? Bo naprawdę nie wiem jak musiałby być eksploatowany taki Hyundai żeby się #!$%@?ć @kipowrot: Poprawnie założona i eksploatowana instalacja LPG problemów nie powinna sprawiać, choć bywają i takie wozy, że w nich LPG to gwóźdź do trumny, dosłownie i w przenośni
@Shewie: mirek, opowiedz może coś na temat tego silnika. Skąd pomysł, że wystarczą tłoki nominał? Czy "mechanik" sprawdzał owalizację cylindrów? Przecież sam z siebie się nie zużył po 100kkm. Czy może poszukuje tłoków nominał, bo zrobił się za duży luz w rowku pierścienia (nie zamek pierścienia)?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Shewie: jak kolega wyżej jeszcze nie pomógł to wyślij VIN na pw to Ci jutro napisze czy takie tłoki są dostępne, itp. Jak coś to mam jeszcze kontakt do gościa w Kii więc nawet z aso w razie wu można ogarnąć, ale w kii ceny mają chore