Wpis z mikrobloga

Postanowiłem nadrobić braki i kupiłem heroes 3. JAkoś idzie tylko nie mogę rozwijać podbitych miast. Pomoże ktoś co trzeba zrobić?
#heroes3
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach



@Furyat: gram kampanie właśnie. O limicie poziomów wiedziałem, ale nie o miastach.
Co polecacie na początek? Kampanie czy coś innego?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hqtt: kwestia gustu, ja jak zaczynałem grać 20 lat temu, to zajęło mi chyba z miesiąc odkrycie, że w ogóle są jakieś inne misje poza "wszyscy za jednego" i grałem w kółko w tę jedną XD

Jeśli chodzi o rozbudowę miast - jeśli dany budynek jest z podpisem na szarym tle, to znaczy, że został wyłączony w ustawieniach mapy i nie da się go wybudować, można wybudować tylko te z
  • Odpowiedz
@Hqtt: Graj pan kampanię, a później sobie zobaczysz czy chcesz jakieś pojedyncze scenariusze popykać, albo wgrać moda, żeby w tych scenariuszach było więcej rzeczy.
  • Odpowiedz
@PurCzysty: @aksal89: juz grałem to i to. Na l4 siedzę to od poniedziałku rana 30h mi strzeliło xd a dzisiaj jeszcze pare wpadnie. Wciaga strasznie, ale jednak mózg tresowany współczesną rozrywka potrzebuje bodźców i powoli zaczyna nuzyc ilość contentu solo. Na pewno pogram z kumplami, ale oni wychowani ja heroes to muszę ogarnąć podstawy
  • Odpowiedz