Wpis z mikrobloga

Roborock S7 moja opinia po jakimś czasie.
Dobra mogę coś więcej napisać o tym gadżecie, czemu gadżecie? Bo dalej jest stosunkowo droższy niż konwencjonalne odkurzanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czy się sprawdza? O dziwo bardzo dobrze, aż jestem zaskoczony ile kurzu wyciąga z różnych zakamarków.
Jest zauważalnie głośny, ale nie jest to nieznośne, po za tym odkurza jak nikogo nie ma w mieszkaniu.
Fajnie łapie orientację, nie przesuwa na siłę przedmiotów na podłodze, no chyba że to klapek.
Idealnie mieści mi się pod krzesłami, kanapą i meblami które mają nóżki.

Dobrze jest go wypasać co drugi dzień, a nawet codziennie, bo nie wiem skąd ale zbiera ten kurz.
Mopowania do końca nie testowałem, czeka to jeszcze na obiektywną ocenę. Za samo odkurzanie jestem pozytywnie zaskoczony.

Mógłby być tańszy, ewentualnie ciut droższy ale ze stacja dokująca na odpady.

Bardzo dobrze się go czyści z długich włosów, nie ma problemu ze wkręca się w wałek i radź sobie pan sam albo kup nowy.
Czyszczenie też jest bardzo łatwe.
Ogunie jak ktoś ma nieco większe mieszkanie, zwierzaka i dużo kurzu (#!$%@? wie skąd tyle go u mnie) to polecam.

W komentarzu bonus
#odkurzacz #sprzatanie #mieszkanie #roborock
picasssss1 - Roborock S7 moja opinia po jakimś czasie.
Dobra mogę coś więcej napisać...

źródło: comment_1655730550pTNdyexrGuJHnrpscr9bG5.jpg

Pobierz
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@picasssss1: mam od dłuższego czasu, zajebisty jest. Wjeżdża nawet na dywanik przed kabiną prysznicową()
A sprzątanie strefowe to najlepsza rzecz, jaką wymyśliła w temacie sprzątania ludzkość od czasu wynalezienia kobiety( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Trauma_Teddy: oj tak, jeszcze muszę go zesparować z asystentem google bo chce te komendy głosowe przetestować, co do strefowego sprzątania to bardzo wygodna rzecz. Może nie teraz, ale w zimie jak się piachu naniesie to ideolo