Wpis z mikrobloga

200 415,86 - 20,11 = 200 395,75

Był Maków, wraca Kraków. Wstałem dość wcześnie, ale niespecjalnie sprawnie się zbierałem i tak jakoś wyszło, że wyruszylem dopiero o 4:59 ( ͡º ͜ʖ͡º)

Bieg był na luzie - żona ma dziś wolne, dzieci do szkoły na 9, w zasadzie wiedziałem że będzie spacerowo. Planowałem jakieś 12 do 15 km, ale nie wiem co mi odbiło i zrobiło się z tego 20 xD
Tempo spacerowe, 5:32 - luzackość wjdać po kadencji. W zasadzie żadnych postojów poza zakupem arbuza na kilometr przed domem (ʘʘ)

Miłego poniedziałku! ( ͜)

#sztafeta #biegajzwykopem #bieganie #enronczlapie #ruszkrakow
źródło: comment_1655702988yDgfPkpb7ubfZdejRpPG9y.jpg
  • 10
@enron Tempo spacerowe 5:32...
Odległość 20,11km...
Chyba Cię wrzucę na czarną listę bo mnie denerwujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(5:30 to moje rekordowe tempo na 7km ;)))

A tak serio to zazdroszczę w pozytywnym sensie:)
@enron Tempo spacerowe 5:32...


No dobra, dzisiaj było już mniej spacerowe (puls blisko 140) - czułem zmęczenie po wczorajszych 21 km, w dodatku jedna pięta mnie bolała i trochę nienaturalnie stawiałem stopę przez pierwszych parę km (potem się przyzwyczaiłem). Tak więc cofam, nie było spacerowo ale wysiłkowo też nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
U mnie takie uczciwe, wysiłkowe tempo to jest jak uda mi się zejść poniżej 4:50/km.
@enron: moim zdaniem 1:40 na połówce powinieneś złamać bez najmniejszego problemu.


@gottie: to w sumie regularnie robię, natomiast nie jestem w stanie złamać życiówki z mojego pierwszego półmaratonu w życiu, tj. 1:37. Ostatnio na marzannie było bardzo blisko - według GPSa złamałem (o sekundę xD), ale pechowo organizatorzy popsuli trasę i ciężko stwierdzić jaki jest realny wynik na 21,0975. Niby były potem przeliczenia, ale pod koniec nie było aż tylu