Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie do #rozowepaski #rozowypasek czy poznawanie kobiet na siłowni ma sens? Jeżeli tak to w jaki sposób zagadać? Wiadomo że niektórzy chcą obebnic trening w spokoju, bez zbędnym rozmów ale powiedzmy że chciałbym się z kimś umówić na kawę. Jak byście się czuły w takiej sytuacji, spoko czy raczej cringe?

Przegrywy nie wypowiadajcie się, nie chcę słyszeć tutaj waszych blackpillowych smętów.

#silownia #mikrokoksy #mirkokoksy

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62af7e4fd08886b56a810d60
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Najlepiej jak po prostu coś nie coś ogarniasz, czekasz aż sarenka będzie kaleczyć technikę i niby bezinteresownie podbijasz pomóc. Obczajasz w jakich godzinach jest na siłowni, starasz się wstrzelić i co jakiś czas coś podgadać. ;)

Albo wyhoduj brzuszek i wąsa jak @Kasahara, On jest magnesem na cipki.
  • Odpowiedz
MetalowaFoka: @pansterydziasz: tu OP, ja rozumiem ale jest takie powiedzenie że jak chcesz inteligentnej kobiety to szukaj takiej w bibliotece a nie klubie. Ja bym chciał poznać taka która lubi sport i prowadzi zdrowy tryb życia. Na tinderze ulubione zajawki kobiet to alko, n-------i, jedzenie.

@Lewusx: nie jestem creepem czy stalkerem, wydaje mi się że to najgorszy możliwy pomysł. Próbować kogoś poprawiać, nie chcę udawać trenera personalnego
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

Bądź silnym i miłym s---------m.
Drzyj mordę jak zwierzę, a gdy jakaś zagada to bądź nice guy ewentualnie na odwrót typowym szowinistą a zresztą jak jesteś silnym s--------m to już obojetnie. Nie wiem do mnie same zagadują, albo ja do jakis co je często widzę, a to jakieś pierdoły nawet jak idzie trening lub powiem, ze d------a nieźle dupę lub pamietam, ze jakąś pochwlaiłem, ze fajne c---i sobie zrobiła
  • Odpowiedz
SamotnyBrowar: W 99% cringe jak s-------n i będzie mocny bitch shield. Chyba że trafiłeś na szona.

Jedyny kontekst, kiedy poznajesz kogoś na siłowni i to na ręce i nogi to wtedy, kiedy chodzisz regularnie i często się mijacie. Masz kontakt wzrokowy regularnie, może nawet kiedys bystrze zażartowałes z tego za ile skończy używać danego sprzętu.
---

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jako różowy powiem, że ma sens. Jasne. Wszędzie jest sens - nawet w kolejce w biedrze. Kwestia tego, czy druga osoba jest otwarta na poznanie kogoś nowego, czyli np. czy nosi słuchawki, czy chętnie odpowiada nieznajomym, czy utrzymuje kontakt wzrokowy, czy skupia się tylko na treningu i idzie do domu. Tu trzeba wybadać, jakiego typu osobą jest ta różowa i czy nie jest „pozamykana” na znajomości z nowymi facetami.
  • Odpowiedz
Tam wyżej jest usunięty komentarz o leniwych laskach z tindera i o szukaniu laski lubiącej sport - jak robisz coś jeszcze poza siłownią, i np. śmigasz na rowerze - jest jeszcze łatwiej zagadać. W miastach jest pełno miejsc typu laski/parki czy inne, gdzie jeździ dużo osób - zagadanie na szlaku, na ławce, itd. jest prostsze, niż na siłce, i nie ma ryzyka kwasu chodzenia tam, jak coś nie wyjdzie + naturalniej to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pansterydziasz: no raczej skończy się na piekielnie niezręcznej sytuacji, bo panna ma swoje życie i przyszła wyłącznie poćwiczyć, ale jak nie spróbujesz to się nie dowiesz. Zawsze jest ten 1% szans, że akurat ta panna o której myślisz jest wolna i otwarta na takie znajomości
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jako osoba, która spędziła setki godzin na siłowni i widziała nie jedną znajomość, która zaczęła się na siłowni mogę podpowiedzieć Ci jedno. Zacznij od normalnej rozmowy. Możesz nawet wymienić dwa zdania i zobaczysz jak dziewczyna reaguje. Jeżeli następnym razem będzie zainteresowana, to szybko wyczujesz że chętnie podtrzymuje rozmowę. Jeżeli będzie.. chciałem napisać ''chemia'' ale to za wcześnie, więc może flow. To możesz wtedy zaproponować, żeby przenieść rozmowę na inny
  • Odpowiedz