Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej pare pytań co do spraw emigracji mam( ͡° ͜ʖ ͡°).
1.) Jakie agencje pracy polecacie, z racji, że z braku kontaktów na początek jest to najlepsza wydaje mi się droga.
2.) Jakie państwa polecacie a jakich unikać, z racji zarobków, tego jakich ludzi się spotyka itd.
3.) Czy za granicą mocno patrzy się na wykształcenie wyższe? mówię tu już o jakichś normalnych stanowiskach biurowych/IT itp.
Dodam, że nie chcę też wyjeżdzać żeby żyć jak nie wiadomo jaki szczur i zarobić jak najwięcej, więc jakieś agencje które nie załatwiają zakwaterowania lub jest normalne byłoby super

#emigracja #praca #pracbaza #niemcy #holandia #anglia #belgia #zycie #zarobki

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62af6578d08886b56a810a3b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 4
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: z doświadczenia co prawda nie własnego a bliskiej rodziny:
1) najlepiej popatrz po prostu oferty pracy, a potem googluj agencje np czy są o niej grupy na fb itd.
2) najbardziej polecam niemcy, belgia, holandia, przy czym w holandii zauważyłem trochę więcej typowej patoli, nie wiem jak się sprawa w anglii ma po brexicie
3) Na spokojnie można fajnie awansować np na team menagera w biurze bez żadneog wykształcenia
  • Odpowiedz