Wpis z mikrobloga

Cześć, niedawno wyszedłem z ciągu opioidowego, juz czuje sie duzo lepiej ale wiem ze dalej nie jest dobrze i sporo musze poprawic. Zastanawiam sie nad jakąś aktywnością fizyczną. Planuje kupić rower, myślałem też o basenie i siłowni takiej co koło placów zabaw często stawiają, akurat mam pod blokiem.

Jestem bardzo słaby szybko się męczę, a wręcz czuje się zmęczony nic nie robiąc, wiem, że ruch mi pomoże z tego stanu szybciej wyjść, ale podejrzewam, że nie mogę też przesadzić. Dlatego chciałem zapytać, jak często coś robić, np basen raz na tydzień i czy na basenie pływać do oporu, czy do lekkiego zmęczenia, rower raz na tydzień i tez pytanie jak intensywnie. Co do siłowni mogę przy najbliższej okazji porobić zdjęcia sprzętów.

#narkotykizawszespoko #narkotykiniezawszespoko #narkotyki #opiowraki #wychodzimyzprzegrywu #cwiczenia #mirkokoksy
  • 6
@nielegalny_imigrant: wybierz to co Ci najbardziej odpowiada, co najbardziej lubisz. Nie zaczynaj od razu z grubej rury, bo się zniechęcisz jak przydzie ból mięśni albo trafi się jakaś kontuzja. Staraj się robić to regularnie (codziennie lub co drugi dzień albo inaczej jak wolisz) i rób to kiedy pojawia się napięcie i przychodzą głupie myśli do głowy, wtedy to dobrze działa na ciało i na głowę. Trzymaj się chłopie