Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wy myślicie, że to takie proste. Jestem teraz nad morzem. Problemem jest to, że jestem strasznie chudy a chciałbym iść popływać w morzu. Wstyd mi nawet koszulkę zdjąć. Widać mi wszystkie żebra. Na siłownie chodzić to nie mogę, ponieważ za dużo Oskarów tam jest i będą mnie moggować. Co robić koledzy?

#przegryw #morze #wakacje #podroz #pytanie #feels ##!$%@?

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62af193ad08886b56a80ff52
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Wy myślicie, że to takie proste. Je...

źródło: comment_1655652202Dm4AGOBTmwlVm5GWswpACf.jpg

Pobierz
  • 18
@AnonimoweMirkoWyznania: chłopie szukasz sobie na siłę problemu? czy o co chodzi? ja też jestem chudy 185 wzrostu i 67 kg wagi, latem często jeżdżę sobie popływać i jakoś specjalnie się nie wstydzę ciała że ktoś patrzy na chudzielca, #!$%@? w to, masz ochotę to jedziesz sobie na plażę i pływasz czym się przejmujesz że laski będą śmiały się z ciebie że taki chudy jesteś? jak już by się miały śmiać to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: miałem taki sam kompleks. Lato i wstyd aby zdjąć koszulkę i wyjść nad wodę czy nawet w domu na podwórko. 187 cm i waga 68kg, no żywy szkielet. Pod koniec roku akademickiego uderzyłem pięścią w stół ( ͡° ͜ʖ ͡°) i postanowiłem że czas to zmienić. Zacząłem więcej #!$%@?ć, po prostu bez żadnej konkretnej diety. Ćwiczyć w domu bo siłka z racji postury i kompleksów odpadała
@AnonimoweMirkoWyznania: nie wiem o jakich oskarkach mówisz, ja u swojej osiedlowej silce trenowałem z karkami ponad 190cm /100kg i to były mega dobre, życzliwe i pomocne chłopy którzy wspierali, radzili i motywowali. Jak nie masz takiej siłowni w okolicy to proponuję ćwiczyć w domu. Wystarczy drążek, paraletki, parę gum oporowych i masz siłownie w domu. Działaj.