Wpis z mikrobloga

Dzisiaj różowa z którą myślałem że się spotkamy oznajmiła że spoko że przyjeżdżam bo jest u niej jej chłopak ........

No dobra, czasami zdarzało mi się simpić, w postaci takiej że w ogóle do niej pisałem, widząc jak odpisuje jednym słowem. No dobra, domyślałem się że przecież #rozowypasek 28lvl nie może być sama i musi być peklowana bo tak mówią statystyki. Ale oznajmienie że miałbym niby jechać 1godz20min po to żeby se zobaczyć kto jest lepszy ode mnie to pogarda godna najniższego kręgu piekieł, która rozsierdziła mnie w nieskończoność.

Oczywiste że nie pojadę, oczywiste że już koniec z jakimkolwiek kontaktem.

Jedyne co dzisiaj dobre to to że sobie hotdoga kupiłem i kawę na stacji, bo jeszcze godzinę temu miałem nastrój żeby wziąć skalpel z samochodu i się wylogować....

Jestem debilem, gdyby nie to to moje życie byłoby prostsze ()

#przegryw #depresja #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow
  • 13
@smutny_login: wydaje mi się że najlepiej będzie jak odpuścisz sobie szukanie długotrwałych relacji. Już z tego co kojarzę to dużo miałeś prób ale jak tylko przekraczałeś próg strefy komfortu to kończyło się podobnie jak z tą. Po prostu żebyś nie daj bóg nie oddał swoich ciężko zarobionych pieniędzy na jakąś babe co ma cię za nic.