Wpis z mikrobloga

@bydlo: niskie masz wymagania, ja bym wolał obniżkę podatków, wyjść z 500+ lub powiązanie tego z faktem czy rodzicie pracują, koniec większości z reszty obrzydliwego rozdawnictwa, atom #!$%@? tu i teraz, wybór wykonawcy i natychmiastowe rozpoczęcie prac, odkręcienie finansowania nierentownego górnictwa, wygaszać #!$%@? to co nie potrafi zarobić na siebie od nastu lat, podniesienie i zrównanie wieku emerytalnego i jeszcze paręset innych rzeczy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@EnderWiggin: mój ojciec (na szczęście nie pisowiec) zawsze mi na takie argumenty odpowiada 'ale w Niemczech też tak jest' i czasami nie wiem jak go zgasić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@EnderWiggin: najśmieszniejsze, że to najbardziej uderza w osoby pracujące, najczęściej dorabiające na weekendach. Jednocześnie dziesiątki, jak nie setki różnego rodzaju firm pracuje na weekendach i jest git XD

Hurr, durr, muszo pracować, zamiast siedzieć i oglądać w rodzinnym gronie tvpis i kłócić się ze sobą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W praktyce mają dzień wolny na tygodniu, gdzie większość osób, żeby załatwić #!$%@? musi brać dzień wolny. XD